Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek így van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így van értelme egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Van 3 munkahelye, max akkor látom, mikor hajnali 2-3 fele bemászik az ágyba heti 1-2 alkalommal (nem élünk együtt), a szexhez fáradt ilyenkor (mert előtte 13-14 órát pörög a munkahelyén, rohangál, vendéglátásban van). Majd másnap kitántorog reggel 6 fele és ennyi. Nem is beszélünk, nincs szex, max telefonon tartjuk a kapcsolatot, amikor a többi munkahelye engedi (napi kb 1 óra), de akkor is lélekben máshol jár. Hétvégén a harmadik munkája után szoktunk találkozni, ilyenkor minden olyannak tűnik mint régen, élettel teli, vidám, szeretem. Lassan 1 hónapja elmaradnak az ilyenek is, mert inkább hazamegy, mert xy rokonának most van a szülinapja, vizsgázik hétfőn az egyetemen, műteni viszi a kutyáját, migrénje van és éppen hány stb. Értem én, hogy ez csak februárig fog tartani, utána visszatér a nyugis tempójához (suli + 1 (!) munkahely), de elértem a türelmem határához. Most hívott fel, hogy mi lenne, ha inkább a ma délután helyett inkább vasárnap találkoznánk... Szóval megint eltolta és lehet megint nem fogunk találkozni. Lassan nem tudunk úgy beszélni telefonon, hogy nem veszünk össze valamin.

Én nem látom értelmét így a kapcsolatnak, hogy távoli barátok vagyunk és ennyi.


2017. nov. 18. 11:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Életkort nem látok sehol (pedig fontos tényező), de ha folyton úgy mond félre tesz téged az nem eshet jól. Ezt neki is el kell mondanod. És akkor talán majd mérlegelni fogja a dolgokat. Az ilyen kapcsolatokkal az a baj hogy általában nem érzi jól magát azt ember, és sokszor eszébe jut...nyomasztóvá válik az egész.
2017. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ez nem állandó dolog lesz, hanem mint írod, már csak pár hétig, 1-2 hónapig tart, akkor ki lehet bírni, ha tényleg szeretitek egymást. Nyilván nem jó kedvéből melózik 3 helyen egyetem mellett...
2017. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Azt nem ertem, akinek eleve 0 szabad ideje van, meg annyi se, hogy napi 1 orat skypeoljanak, minek vallal kapcsolatot?

Te csak szexre vagy, elmondom neked.

2017. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
23N és 30F
2017. nov. 18. 12:12
 5/11 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt, az utóbbi 3 hónap volt ilyen egyedül családi okok miatt, az összeköltözést terveztük éppen...
2017. nov. 18. 12:13
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Jobban jar egy olyannal, akinek nem jut eszebe otthagynia ot rogton, csak mert egy ideig nehezebb idoszakban van. Igy valoban nincs ertelme egyutt lennetek.
2017. nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem se jókedvéből csinálja, és ha nem állandó, csak átmeneti és szeretem, megpróbálnám kihúzni addig. De mondjuk erre-arra vihetne téged is, mondjuk ha a kutyáját viszi műteni te is elkísérhetnéd. Vagy attól függ mióta vagytok együtt mehetnél a családhoz is.

De megértem milyen szar. Jelenleg engem is hanyagol a barátom. Munka, otthon is, haverok... Szóval dönts ahogy jónak látod.

2017. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
Nekem nem lenne értelme, de más lehet más. Neked kell eldönteni, milyen kapcsolatot szeretnél. Ha ez egy átmeneti, néhány hónapos állapot, arra egy több éves kapcsolatban illik tekintettel lenni. Viszont számomra riasztó, hogy a normál állapot az, hogy suli + munka. De erre mondom, hogy ez én vagyok. Hogy neked mi fér bele, mi nem, azt egyedül te tudod eldönteni.
2017. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egy harmincéves embernek bizony vannak dolgai és ezt is figyelembe kell venned.Tanul és dolgozik is ami együtt nem könnyű. Ha négy éve együtt vagytok az elég szép idő és érdemes lenne megvárni az februárt mint ígért változás időpontját. Ha azt érzed hogy szereted érdemes kitartanod úgy hogy ha tudod hogy te i sokat jelentesz neki.
2017. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy ha valakinek nincs ideje a párjára, az miért vállal egyáltalán kapcsolatot? Mindkét félnek megkeseríti az életét, a párjának azért, mert nem tud annyit lenni vele, mint szeretné, saját magának meg azért, mert jobb esetben emiatt folyton bűntudatot érez. Én most egyetemet csinálom és mellette dolgozgatok is, a barátom a sulim mellett lakik konkrétan, így van időnk sokat együtt lenni, de ha csak heti 1-2x tudnánk találkozni, akkor nem jöttem volna össze vele.
2017. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!