Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tanuljam meg kezelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanuljam meg kezelni a dühömet?

Figyelt kérdés

Elsődlegesen nem a kapcsolatomra vonatkozik a kérdés, de nyilván a barátom is elszenvedi sokszor a dolgot.


Problémáim vannak néha az indulataim kezelésével.

Olyan is előfordult már, hogy a falhoz vágtam egy széket, de ez a legdurvább eset volt, olyan szokott csak lenni, hogy van, amin egyből felhúzom magamat, és utána képtelen vagyok lehiggadni, és nem tudok normálisan szólni senkihez.

Pedig nagyon igyekszem pl. mélyeket lélegezni, vagy más dolgokra gondolni, de amikor már remeg a kezem és a gyomrom a dühtől, olyankor nehéz higgadtnak maradnom.


Mit lehetne ezzel kezdeni?


22L


2017. nov. 18. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én eléggé higgadt vagyok de volt nekem is ilyen a lényeg hogy tanuld meg elfogadni éld úgy az életed hogy ismered a haragodat
2017. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok benned az energia és ez felduplázza a haragot is. Sportolj rendszeresen, hátha itt van a probléma.
2017. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a legjobb az, ha elhagyod azt a helyiséget ahol felhúztad magad, mondjuk kimész egy kicsit levegőzni, ott tombolsz egyet és utána ha levezetted a feszkót, mehet minden normálisan.
2017. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztem ez már túl megy a normális dühön. Szakember segítségét kellene kérned. Ez a düh nem csak a környezettedet mérgezi, hanem téged is. Akár meg is betegít, hiszen lelkileg nem vagy stabil. Ez tünet, az okot kell megtalálni és kezelni. Pszichológust keress fel, segíteni fog.

Már elindultál egyébként a gyógyulás útján, hiszen te is érzed nem jó így. Most már csak a további lépéseket kell megtenned, elmenni egy jó szakemberhez.

2017. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jót ír a 2.-3. komment. Vegyél egy boxzsákot és üsd, rúgd.
2017. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat sportolok, de egyébként még így is sok az energiám.

Köszönöm a tippeket! :)

2017. nov. 18. 17:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit! 😊
2017. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Először is meg kellene találnod az okait, hogy miért váltál ilyenné. Keress egy olyan emléket, amikor még normálisan kezelted a problémáidat.


Én is hasonló vagyok, de én borderline gyanús vagyok, szóval az is okozhatja a problémát.


22/N

2017. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hú, utoljára talán általános iskolában, bár a kamaszkorral az idegbetegség is elojott sajnos. :/
2017. nov. 19. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!