Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire gondolnál, ha így viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnál, ha így viselkedne a párod?

Figyelt kérdés
Hetek óta látod, hogy nyomasztja valami, próbálsz vele beszélni, de csak annyit hajlandó elmondani, hogy gondjai vannak. Hiába próbálod meggyőzni, hogy neked bármit elmondhat, nem teszi. Látod, hogy őrlődik, szenved, mégsem beszél róla. Ugyanakkor mióta ez történik, folyamatosan azt mondja, te vagy a mindene és nélküled már feladta volna...

2017. nov. 18. 18:31
1 2 3
 1/23 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Olyanra gondolnék, hogy tett valami olyat ami a kapcsolatunk végét jelentheti. De biztos, hogy eszembe jutna még csomó paranoid gondolat. Viszont nagyon kiakadnék ettől, hogy nem mondja el milyen dolgok bántják őt. Egy kapcsolatban ilyennek nem lenne szabad megtörténnie.
2017. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Mi a faszert nem mondja el? Ennyire szarnak néz?

Erre.

De ezt nyugodtan kell kezelni, tolerálni kell, higgadtan és majd ha megemésztette akkor megszüli neked is.

Aztán vagy koppansz, vagy jön az, hogy “jaajjj te cukiság, hát ezt nem mondtad el, jajj ezt nyugodtan elmondhattad volna”.


Kellemes karácsonyt!

2017. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Valószínűleg fél tőle, hogy vége lesz, mert rákérdeztem és azt mondta, ha elmondja, benne van a pakliban, hogy elhagyom. Én igyekszem nagyon megértő és türelmes lenni, de már nekem is napi 24 órában ez jár a fejemben. Rettentően hangulatember lett azóta, vagy annyira kapaszkodik belém, hogy szinte fulladok már vagy annyira eltávolodik, hogy beszélgetni sem hajlandó.
2017. nov. 18. 18:40
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy a kapcsolatunknak semmi értelme, nem bízik bennem, nincs megfelelő kommunikáció. Persze vannak emberek, akik addig nem kérnek segítséget, amíg egyedül is képesek megoldani a problémát. Az én párom is ilyen kicsit, akkor kér inkább tanácsot vagy segítséget, ha nagy a baj. De ha bármi történik azt mindig elmondja. Nem azért, mert kérdezgetem, hogy jajj mi a baj, hanem mert természetes dolog, hogy minden nap megbeszéljük kivel mi történt. Ennyi év után meg mondania sem kell, látom rajta, hogy éppen mi a baj.
2017. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
öööö, ez a cipő volt már rajtam. Készülj a legrosszabbra, kisebbet koppansz majd.
2017. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Eddig az volt a kifogása, hogy azért nem mondja el, mert azt a kevés időt nem akarja elrontani, amit együtt tudunk tölteni.
2017. nov. 18. 18:45
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ultimátum elé állítanám, hogy vagy elmondja vagy ígyis-úgyis vége. Ezt nem lehet bírni idegekkel. Ne viselkedjen dedósként, bökje ki, hogy mi van.
2017. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

# 6


Kevés időt együtt tudtok még tölteni? Ebből csak nekem jut eszembe az, hogy akár súlyos beteg is lehet?

2017. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Csak arra tudok gondolni, hogy beteg. Nagyon remélem, hogy nem, mert annál még az is jobb lenne, ha esetleg megcsalt volna.
2017. nov. 18. 18:47
 10/23 A kérdező kommentje:
A kevés időt arra értettem, hogy távkapcsolatban vagyunk, így keveset tudunk együtt lenni.
2017. nov. 18. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!