Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva a páromra, amiért elővette a farkát mások előtt?

Figyelt kérdés

Ritkán, kb párszor egy évben bulizni megyünk a baráti társaságunkkal(legtöbbször még egy párral) és úgy indulunk,hogy akkor az egészen iszunk, szórakozunk.


A minap is egy ilyen alkalom volt, és hát rendesen itókázott mindenki,a buli után meg bementünk egy lépcsőházba mielőtt hazamennénk.


Már nem tudom miért/hogy de feljött a szex téma, párom meg elkezdi mondani, hogy 'gyertek csináljuk itt' mi is, ők is mellettünk. Persze nem vettük komolyan, a másik párocska kicsit józanabb is volt...


Majd jött az a rész amit most se tudok megemészteni: a párom elővette a farkát, pár pillanatig lóbálta majd tartotta felém közben meg mondta,hogy menjek mert kíván. Szóval a másik pár rendesen látta.... Pár éve együtt vagyunk, ilyen még sose történt meg és most kicsit elgondolkodtam.


Szerintetek túlzok abban, hogy kiakadtam vagy ti is igy reagálnátok? Fogalmam sincs hogy kezeljek egy ilyen helyzetet? 😓 22N


2017. nov. 19. 11:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Ezeket a prolikat honnan szeditek? :D Es hogy tudtok veluk kapcsolatban elni?
2017. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
engedd el :D komolyan, nem érdemes foglalkozni vele.. ittas volt, akart téged, volt lehetôség négyesre, persze h kanos volt.
2017. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Minek iszik, aki nem birja?
2017. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem proli egyáltalán, egyébként egy nagyon rendes, normális férfi, ezért is jöttem össze vele és értetlenül állok e dolog előtt.

Őszintén nem tudom hogy elkéne engednem ezt szó szerint vagy ez kicsit túlzás volt? Ha jobban belegondolok zavar a tudat, hogy a másik lány is látta. Na meg az ő pasija nem volt ilyen..

2017. nov. 19. 11:26
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Azért gondolom,hogy miután kijózanodott Ő is átgondolta ezt a helyzetet. Ha így tett, akkor nézd el Neki és mondd,hogy tanuljon belőle. Azért bármennyire közvetlenek vagytok a barátaitokkal nemigazán természetes lépés volt ez a részéről, de vélhetőleg az alkohol hatása alatt tette ezt.


Ha egyedi esetként fordult elő, tanult belőle és szégyellte, vagy bántotta a történet, akkor na jó, Ok, lépj túl rajta. De ha máskor is előfordul,hogy ilyen abnormálisan cselekszik gondolkodj el a folytatáson.


Modern világban élünk, szinte tabuk nélkül, de azért egy közös négyes ne a lépcsőházban és ne ilyen módon történjen.

2017. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Előbb-utóbb ki kellene nőni a hülyére isszuk magunkat típusú bulikból.
2017. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

Ejjj az az alkohol háát..háát...nem semmi egy dolog, gátlást hidrogénbombaként leromboló folyadék. :D

Szerintem beszéld meg vele, és mond el, hogy mit tett.

2017. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
nagyon nevetek x) ezjóóó háháh
2017. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%
Ha a másik pár először látott férfi farkat,akkor megértem,hogy kiakadtál,hisz mély traumát okozhatott nekik..rossz irányba is fordulhat a szexuális irányultságuk vagy hogy is szokták ezt mondani.(sarcasm)
2017. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%

Proletár félóra...


Siralmas, hogy ilyen még van, pláne ebben az életkorban. Nálunk is volt egy ilyen suttyó félcigány a suliban aki mindig a farkát mutogatta mindenkinek kb. olyan stílusban, hogy: "dööö dööö az én farkam a legnagyobb dööö dööö" a mai korban lazán jelenetenék fel a lányok, mert náluk is ezt csinálta, konkrétan bement az öltőzőbe és letolta a gatyáját valószínűleg erekciót produkálva... Beteg állat. Talán már nincs is szabadlábon.


Egy másik gyerek meg a s*gg*t mutogatta állandóan igaz akkor még csak 8-9 év körül jártunk, rajta is maradt a "Pucérs*gg" ragadványnév ami később tucatnyi becenevet kapott: Pucz, Puc-puc, Puczieren stb. :D

2017. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!