Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendben van, ha kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van, ha kapcsolatban gyakran elutasítanak?

Figyelt kérdés

Akár szexuális közeledést akár találkozót utasítanak el vagy egy együtt alvást egy féléves kapcsolatban. Ilyen még nem volt velem, kicsit újdonság, ezért érdekelne...

Válaszokat köszi! 22/f


2017. nov. 19. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme egy ilyen kapcsolatnak?
2017. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nincs rendben
2017. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak attól függ, hogy miért utasítja el. Nyilván ha fáradt, csak be szeretne zuhanni az ágyba és aludni, vagy esetleg más dolga van, akkor érthető. Bár nem nagyon tudok olyan dolgot elképzelni, amit csak a párja nélkül tud az ember csinálni és ilyen gyakran.
2017. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Valahogy régebben nem ilyen volt, mostanság kezdte el. Azt állítja, hogy nincs kedve semmihez.

Pl. már régebben megbeszéltük, hogy szülinapot tartunk együtt, aztán már nem szeretné megtartani, mert nem fog ráérni (nem indokolta).

2017. nov. 19. 21:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
kezd el tervezgetni a kapcsolat utáni terveidet egész nyugodtan, hamarosan jól fognak jönni :)
2017. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyilván elmúlt a szerelem, ennek így nem sok értelme van már. Ha semmihez nincs kedve az embernek a párjával töltött idő akkor sem nyűg, ha szereti.
2017. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha a tendencia monoton emelkedő, az mindenképp problémát jelez.

Szóval nincs rendben: a párok azért párok, mert vonzódnak egymáshoz - vagyis szeretnek egymás közelében lenni, szeretnek szexelni... és természetesen tesznek is ezért.

2017. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Szerintem is azzal töltenénk az időnket, akit szeretünk. Egyébként az elején tisztáztuk, hogy nem nyomjuk el a baráti kapcsolatainkat, és ezt tiszteletben is tartottuk. De ő inkább már a barátaival van.


Másrészt tiszteletben tartottam, ha esetleg fáradt volt vagy nem érezte úgy magát, hogy szexeljünk, csak mikor ilyen hónapos kihagyás volt az már kicsit elkeserített.


Másrészt én nem hagytam ellaposodni a kapcsolatot, próbáltam mindig új élményt becsempészni, mivel az előző kapcsolat ellaposodott mert semmi élmény nem történt. Ezt szem előtt tartottam, és tanultam a hibákból. Terveztem programokat, kirándulásokat stb. de úgy néz ki, hogy erre már nincs szükség. :(

2017. nov. 19. 22:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van gond a szexuális élettel, de ez azért alakult így, mert olyan betegségem volt, ami miatt fájdalmas volt a szex, és ezt időbe telt kikúrálni. Most meg már "megszoksásból" megy nehezen, de mi ezt megbeszéltük, és dolgozunk rajta.

Ellenben olyan sose volt, hogy ne akartam volna párom közelében lenni, vele aludni, hozzábújni. Mi sem hanyagoljuk a barátainkat sem, de akkor is találunk megoldást arra, hogy egymással is legyünk.

Szóval itt valami más is lehet, nem tartom normálisnak. Érdemes lenne beszélgetnek erről.

2017. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne röhögtess már, fél éves fordulónkat mi már közös lakásban ünnepeltük :)
2017. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!