Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akar eskuvot?

Figyelt kérdés
parommal 12v a korkulombseg,en 30 vagyok.o 13eve valt el a volt felesegetol 7evet voltak hazasok.ami.nekem rosszul esik hogy velem nem tervezi hogy elvegyen.es ezt meg is mondta hogy nem erdekli a papir.4eve vagyunk egyutt,de nekem ez rosszul esik mert ugy erzem nem jelentek annyit neki mint az elso akit elvett.azt elhiszem hogy szeret de azert megis ez bant engem.sosem eroltettem hogy hazasodjunk ossze csak parszor felvetodott a tema,meg az iamerosok mikor kerdezik mikor lesz eskuvo en meg se tudok szolalni a parom meg csak azt mondja nekik hogy minek a papir meg hogy hulyeseg.

2017. nov. 19. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Keress olyan pasit, akivel azonos a célod. Különben is öreg hozzád. Biztos gyereket sem akar már, és házasságon kívül nem is szülnék.

Ne pazarolj rá több időt.

2017. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"o 13eve valt el a volt felesegetol"

Ezért.

Nem ritka, hogy aki egyszer megházasodott és elvált, az többet nem akar.

Akinek meg a házasság nem két ember közös döntése, hanem az egyik elveszi a másikat, az nem is érdemel házasságot.

2017. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Neki a házasság nem jó dolog, egy negatív élmény.

Gondolom semelyik másik hibáját az előző kapcsolatából nem szeretnéd, hogy elkövesse veled, csak ezt.

Az ismerősök kérdésére nyugodtan meg lehet mondani, hogy azért nincs házasság, mert a kapcsolatotok az egymás iránti bizalmatokra épül, nem egy mindkettőtök által aláírt szerződésre.

2017. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg arról szól, hogy egyszer már megégette magát a házassággal és nem akarja újra. Nem arról szól, hogy a volt feleségét jobban szerette nálad, nagyon sok elvált ember viselkedik így.


Neked szépen végig kéne gondolni a céljaidat, és hogy ezek eléréséhez mire van szükség. A házasság az igazából nem cél, hanem a családalapítás egy több ezer éves eszköze, ahol a jogok és kötelességek törvény előtt hitelesítve vannak. Ugye így már nem is olyan romantikusan szívet tépő?


Amúgy a párod részéről a nem érdekli a papír egy nagyon gyenge kifogás. Ez azt jelenti: nem akarok házasodni, de nem akarok róla beszélni. Akinek nem számít az megteszi a párja kedvéért. Nagyon is számít és ha egyszer megnyílna, akkor tudna mondani néhány ellenérvet, amire te tudnál mondani néhány érvet és így lassan eljutnátok egy kompromisszumos megoldáshoz. Házasság szerződéssel, lagzi házasság nélkül, élettársak lesztek, vagy valami amit más előttetek még nem csinált. Neked is tisztáznod kéne magadban, hogy miért is szeretnéd. Az se baj, ha csak olyan "felszínes" indokod van, hogy szereted az ünnepséget, szeretnél emlékbe egy fényképalbumot egy olyan napról, amikor mindketten csinosak vagytok és sugároztok a boldogságtól. Mindenre lehet megoldást találni.

2017. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
aki eloszor valik tevedhet, aki masodszor az hulye. roviden ennyi.
2017. nov. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!