Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem áll fel annyira mint kellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem áll fel annyira mint kellene?

Figyelt kérdés

4 évig voltam együtt a barátnőmmel, 1 hónapja szakítottam vele. Szakítás után másnap megismertem egy lányt, és eljött az első aktus. Sajnos nem állt fel úgy ahogy kellett volna, félkeménynél sose volt keményebb. Csóknál, itt-ott mindig felállt, de ha szexre került volna a sor, azonnal lelankadt. Most megpróbáltuk még egyszer, ugyanez a helyzet.

Sose voltak se intim, se merevedési problémáim.

Viszont most nem müködik, bármit csinálunk.

Mi lehet a probléma? Hogyan tudom ezt megszüntetni?


Köszönöm előre a válaszokat!

24F/18N


2017. nov. 20. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mennyire tartod őt vonzónak, illetve hogy a volt barátnődhöz képest nem e visszalépés, mert azt el tudom képzelni, hogy nem ad akkora hatást.

Illetve kérdés hogy fejben mennyire voltál ott, izgultál, rossz dologra gondoltál stb.

Meg ugye ez így most egy ördögi kör, mert minél jobban akarod, annál inkább nem megy, azért nem ment másodszorra.

Szerintem azt próbálhatod meg hogyha eddig maszturbáltál, akkor állj le vele, hogy mire megint szexre kerül a sor, addigra már ki legyél éhezve.

Meg próbálj meg arra gondolni hogy "na most kegyetlenül megdugom", meg olyanra, amire tudod hogy nagyon gyorsan felizgat.

2017. nov. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nos igen is vonzónak tartom, és elkezdtem érezni már valamit iránta, mondhatjuk hogy megszerettem eléggé erősen.

Igen, nagyon izgulok.

Ha csókolózunk mondjuk lent, udvaron, bárhol akkor nagyon kemény. De ha az ágyba, akkor meg se moccan. Kényeztettem, ott se indult be. Ő is próbált, arra se.

Előző barátnőhöz képest ez legalább 10 lépcsőfok felfele.

2017. nov. 20. 02:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, nem kellett volna szakitas utan egy nappal mar massal ismerkedni, mivel meg nem tetted tul magad, csak menekulsz mashoz.
2017. nov. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"mondhatjuk hogy megszerettem eléggé erősen."

1 hónap alatt? És rögtön szakítás után már mással dugtál volna. Ez igen, te aztán komolyan veszed, hogy "Élj a mának!"

2017. nov. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tipikus... fejben van a hiba.

Nem vagy még érzelmileg semleges, korai volt ez, vagy nagyon parázol, esetleg a csaj nem elég jó ( de nem ez a valószínű).

2017. nov. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!