Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek idővel mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek idővel mindenkinek ki kell lépni a komfortzónájából, változni azért, hogy működjön a kapcsolat? Vagy, ha valakik különböznek, akkor simán szakítani kell és kész?

Figyelt kérdés

A párommal igazából azért működött annyira jól a kapcsolatunk, mert nagyon nagyon szerettük egymást, de ahogy telnek az évek kezdünk rájönni, hogy sok mindenben különbözünk. Ő itthon ülős típus, nincs kedve kimozdulni. Nem valami szenvedélyes, nyaggatni kell, ha szexet akarok. Én meg jobban igényelném. Szeretnék többet kimozdulni, sétálni menni, kirándulni. Lemondtam erről azért, hogy a kedvére tegyek, tényleg havi egyszer ha elmegyünk valahova. Megelégszem azzal ha csak heti egyszer- kétszer vagyunk együtt. Ő viszont semmit nem hajlandó változtatni. Az a baj, hogy nagyon sok mindent megtesz értem, mert ő olyan típus hogy szeret törődni másokkal, és ez nagyon jó, de ha közben csak fekszünk itthon a tv előtt és teljesen kielégületlen vagyok, akkor nem működnek a dolgok. Mi a véleményetek?

23N


2017. nov. 20. 04:24
 1/4 anonim ***** válasza:
23 evesen, par ev utan nem kene idejutni.
2017. nov. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha egyedül illetve barátokkal tudsz programot csinálni és ez őt nem zavarja, akkor mehetsz kirándulni minden második hét végén mondjuk és ez a dolog megoldva. Hét közben is legyen legalább egy napod a barátnőddel amikor kávéztok, sétáltok.


A szex már nehezebb dolog. Mondanám, hogy oldd meg magadnak az extra vágyakat a kis kezeddel, hátha rajtakap és neki is kedve lesz hozzá. Viszont azért 23 évesen valóban nem ez az idális. Harminc fölött én már nem bontanék kapcsolatot ezért, ha csak ennyi a probléma, bár mindenképp igyekeznék megbeszélni és kompromisszumot ajánlani. Huszon évesen.....nem tudom. Én nem köveznélek meg érte ha kilépnél.

2017. nov. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen volumenő, kaliberű dolgok nem működnek. Én az esetedben szakítanék, mert nekem nagyon fontos a szexualitás és a számomra minőségi együtt töltött idő is. Más dolgokban már hoztam kompromisszumokat (amiknek jobban örülnék most is, ha a saját szám íze szerint tehetném, de még be tudom "áldozni".
2017. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem mindegy, hogy alapvető erkölcsi értékeitek különböznek, vagy a péntek esti vacsoramenü preferencia :D


Mondjuk szerintem ez a kimozdulás téma alkati kérdés, én is inkább otthonülő vagyok, de igénylem a közös élményszerzést, és szeretek hetente-kéthetente eljárni valamerre, és nekem ment már tönkre kapcsolatom azért, mert a pasi nem akart semmit se csinálni, csak otthon dekkolni és ha heti 1-2 szer találkoztunk is, mindig csak ültünk a tévé előtt. Nem szeretem a semmirekellő otthonülős embereket egy kapcsolatban.

Megint más, ha valakivel együtt élsz, azzal nyilván nem kell állandóan menni valamerre, nem is lehet.

2017. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!