Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tanácsolnátok? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tanácsolnátok? Mit tennének? További lent.

Figyelt kérdés
Egyszer már egyutt voltunk több mint 2 évet, szakítottunk mert megcsalt. Most egy fél éve már ujra egyutt vagyunk, es megint kezdodnek a problémák , ami szerinte csak szerintem problémák. Beszél csajokkal majd kitörli azt, ha megkérdezem hogy beszél e valakivel akkor simán rávágja hogy nem, aztán kiderül hogy mégis.Nekem ez szarul esik,de ő ezzel nem foglalkozik.

2017. nov. 20. 05:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég gáz pasid van..

Ha elveszett a bizalom, semmi értelme a kapcsolatnak.

2017. nov. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sokszor teszem, de ebben az esetben azt tanácsolnám, hogy szakíts vele, mert még akkor sem lenne teljes a bizalmad felé, ha nem tenné ezeket. Korábban megcsalt, most hazudozik, értelme nincsen, hogy együtt legyetek. Ha nem szakítasz, akkor hamarosan bekövetkezik az újabb megcsalás.
2017. nov. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat, kezdetnek nem varnam es nem lepodnek meg hogy a szaralak nem lett becsuletes. Aztan kivagnam mint a macskat.
2017. nov. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg magadtól:

Boldog vagyok én ebben a kapcsolatban?

Boldoggá tesz engem ez a fiú/férfi?


Ugyanis mindenkinek joga van boldognak lenni, és szíve szerint váltani, ha nem érzi a boldogságot.


Nem kötelező szenvednünk valaki mellett, mert az egót féltjük...


A mismásos, sumákolós dumáknak nincsen helye egy kiegyensúlyozott párkapcsolatban...

2017. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyennel nem is szabadott volna újrakezdeni... hagyd a fenébe.
2017. nov. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindig azt mondom ami elsőre nem megy az másodjára sem fog.

Valamint az emberek nem igazán változnak.

Ha ő csajozós akkor az is marad míg él. A két szép szemedért nem fog megváltozni, persze minden nő azt hiszi majd pont ő miatta fog egy ilyen ember más lenni. Hát nem :)

2017. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!