Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kezdi elhanyagolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kezdi elhanyagolni magát, pocakos lett de ha szólok érte megharagszik. Kezdek kiábrándulni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk én 23 ő 28. Mindig is adtam arra,hogy ápolt és csinos legyek. Bele is zavarodna ha meghíznék. Ő viszont mostanság nagyon kezd rossz irányba haladni. Elpocakosodott, vékony alkatú alapból és nagyon nagy lett a pocakja. Elég idétlenül áll neki. Már nem kívánom, tudom van akinek ez nem porbláma és úgy szereti a párját ahogy van de én sajnos nem ilyen vagyok,nekem fontos ha tőlem elvárja ő is adjon magára. Amikor szóbahozom,hogy edzhetnénk együtt,vagy ne egyen este 11kor még zsíros kaját mert már nem tesz jót neki megharagszik és azt mondja majd valaki így is fogja szeretni ha nekem így nem kell.
2017. nov. 20. 08:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg próbáld meg olyan irányból megragadni a kérdést, hogy azt érezze, az egészsége miatt aggódsz. Hogy nem azért ábrándulsz ki belőle, mert hízott, hanem azért, mert felelőtlen, egészségtelen életvitelt folytat és ennek elég komoly hatásai is lehetnek.


Egyébként meg ha elvárja, hogy te adj magadra, sportolj, legyél csinos és szexi, akkor igazán nem kéne felháborodnia, ha neked is van ilyen igényed felé...

2017. nov. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem is értem, milyen jogon háborodik fel, mikor ő elvárja, hogy te top formában legyél. Amúgy az első jót ír, közelítsd meg az egészséges életmód felől a dolgot
2017. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt az elso exemmel, csak pluszban o meg teljesen céltalan is volt. 100 kiló fölé felhizott, ha ramfekudt agyon nyomott kb. Végül szakitottunk mert meguntam ezt az egeszet, sajnos. Öt sem érdekelte, hogy engem zavar. Próbálj vele beszelni, de félő hogy ez hosszútávon a teljes kiabradultsaghoz fog téged vezetni. Sok sikert kívánok a beszélgetéshez.
2017. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Igenytelennek igenytelen ember jar. Ilyen dumak utan meg mar ugy kidobtam volna mint azt a bizonyos macskat.
2017. nov. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A gondok nem kicsik a kapcsolatotokban.

Először is a kölcsönösség alapjaiban nincs meg. "Bele is zavarodna ha meghíznék. // majd valaki így is fogja szeretni"

Van egy sejtésem, hogy ez nem csak ezen a téren van így. Ő az, akinek elvárásai, követelései vannak, amit neked kötelező teljesíteni, de fordított irányban te legyél hálás, ha bármit megtesz. Nyakamat rá, hogy ez jellemzi a kapcsolatotokat.

A másik probléma részéről a tisztelet, megbecsülés és érdeklődés hiánya. Ha én szeretek valakit, akkor nyilván érdekel, hogy mit gondol rólam. Az, hogy fogadjon el önmagamnak, és ne akarjon kénye-kedve szerint alakítgatni, az jogos elvárás, de az, hogy bármilyen negatív változást szó nélkül tűrjön el, az nem. És tök természetes, hogy zavar, ha valami változást nem tart jónak. Ha mondjuk felszedek 20 kilót, és nem tart vonzónak, elsüllyednék szégyenemben, ha még nekem állna feljebb.

Kimondom a fájó tényt: ő kényelemből van veled. Van egy magára sokat adó, szexi barátnője, aki egyetlen szóra ott terem, ha kell, és akkor is ott marad, ha a befektetett energiából semmit nem kap vissza. Kb. ez a te helyzeted, egy bármikor elővehető játékszer vagy számára, és messze nem tekint rád társként. És hát mivel már megkapott téged, innentől semmi nem ösztökéli arra, hogy ő is tegyen kicsit magáért.

2017. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, ha őt nem zavarja ( bár szerintem nem helyes), de az sem érdekli, hogy téged pedig igen, az már a párkapcsolat rovására mehet...ha tovább " alszik" megszívja és megérdemli...én a páromnak ezt előre megmondtam ( nő)...
2017. nov. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Szerintem tudasd vele, hogy ez nem jól van így. Meg fiatal ahhoz, hogy így elhagyja magát. (igazából semmilyen életkorban nem jó ha elhagyja magát az ember...)

Én úgy lennék vele, hogy ha a csajom szól, hogy nem tetszik valami akkor teszek érte, mert az ő véleménye a legfontosabb nekem. Ha megsértődik az olyan mintha a saját kényelme fontosabb lenne mit gondolsz róla. És ez nem jó jel...

Mióta vagytok együtt?

2017. nov. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Megertelek. Baratnömmel forditva volt hasonlo a helyzet. En több szinten közelitettem meg a problemat.

De azt az egyet nem tettem, hogy fejere olvastam volna, hogy mar nem tartom vonzonak.

Egyreszt elmondtam neki, hogy ö fontos nekem es ezert az egeszsege is. Elkezdtem en fözni, bevasarolni esetleg együtt fözni. Az otthoni edessegektöl meg lassan megszabadultam es helyette zöldsegekkel gyümölcsökkel potoltam. Tudom, miket szeret es munkaba is pakoltam neki pl. szepen felvagott almaszeleteket, repat stb. Ezert, ha ragcsalna nap közben valamit, inkabb elmajszolgatja ezeket, minthogy elmenne es venne valami csokiszeletet.

Ami nekem a legnagyobb ervagas volt, hogy kezdtem otthon edzeni, raadasul akkor, amikor ö is otthon volt. Mivel tudom, hogy ezt nem szereti annyira es nekem is hianyzik a konditerem adta lehetösegek kinalata es meg a hangulata is. Igyekeztem olyan komplett edzestervet összeallitani, amihez minel kevesebb felszereles kell. Pl. TRX, egykezes sulyzok, medizinlabda eleg kreativitassal böven eleg. Egy allithato fekvepad lesz a következö, de abbol minösegit szeretnek es összecsukhatosat. Elkezdtem öt is "belekenyszeriteni" az edzesbe, hogy segitsen felsegiteni a sulyzokat, dobni nekem a medizinlabdat stb. Amikor gugolas felallasnal mondtam neki, hogy kövesse a mozgasomat, hogy visszintesen tudja mindig dobni a labdat, mar röhögött. Most mar együt edzünk es rengeteg olyan gyakorlatot kerestem vagy talaltam ki, amit ketten lehet csinalni.

A szabadidöben meg ö is szivesen mozog, mint turazas, kerekparozas, nordic walking stb.

Teljesen visszafordult a folyamat, söt, szerintem fittebb, mint elötte. Mivel most mar elvezi es nagyon tetszik neki az eredmeny, mar nem is szeretne torpedozni egeszseget felesleges nasikkal.


Parod szerintem azert merges, mert neki sem tetszik, hogy atalakul. Valoszinüleg megvaltozott az anyagcsereje (sokan elhiznak ebben a korban). Dühiti, hogy latja magat a tükörben es meg jobban, hogy te is eszreveszed elhizasat. Mond el neki, hogy nem a szeretettel van a gond, hanem, hogy fontos neked is, hogy egeszseges legyen, de az is, hogy jol erezze magat a böreben.

2017. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam belevonni a közös edzésekbe,de elhülyéskedte. 10 perc után folyton fújtatott és inkább visszafeküdt Tv-zni. :(
2017. nov. 20. 10:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Olyan mozgást kell találni, amit nem un meg.
2017. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!