Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt érzem a párom egy semmirek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem a párom egy semmirekellő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én 23 éves vagyok, a párom pedig 25. 5 éve vagyunk együtt, 1 éve eljegyzett. A problémám az, hogy csak ebben az évben januártól számolva ma kezdte a kilencedik (!!!) munkahelyét. Sehol nem marad 1 hónapnál tovább. Mindig van valami kifogás, hogy pl. kevés a fizu, nem jelentik be, kiutálják a munkatársak, stb. Nekem ebből már annyira elegem van, hogy fontolgatom a szakítást. Szerintetek jogosan? Én 2 éve fejeztem be a sulit, azóta ugyanazon a munkahelyen vagyok. Nekem sem leányálom itt lenni, sőt kifejezetten utálom, de a biztos fizetés miatt maradnom kell. Meg persze azért, hogy legalább egyikőnknek legyen normális munkája. Szerintem nem kell mondanom, hogy miatta teljes anyagi csődben vagyunk. Az én fizetésemből fizetünk minden számlát. Soha nem tehetem meg azt, hogy elmegyek vásárolgatni akár ruhákat, akár kozmetikumokat, vagy bármit amire egy nő vágyik.

Egyszer már feldobtam neki a témát, hogy a főállásom mellé keresek egy másodállást. A válasza annyi volt, hogy nem mehetek, mert akkor keveset leszünk együtt.

Persze ez az egész történet folyamatos vita forrás köztünk. Mindig azt mondja, hogy változtat és ott marad, de persze ebből még soha sem volt semmi. Ha a mai munka sem jön be jogosan mondhatnám azt, hogy befejezem vele? Azt még hozzá teszem, hogy annyira szégyenkezem miatta, hogy anyukámnak folyamatosan hazudozok, hogy hol dolgozik, mert ő sem nézi jó szemmel, hogy ennyit változtat.

Köszönöm a tanácsokat!


2017. nov. 20. 13:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
7%

Legalább próbálkozik, nem otthon ül munkakeresés helyett.

"Soha nem tehetem meg azt, hogy elmegyek vásárolgatni akár ruhákat, akár kozmetikumokat, vagy bármit amire egy nő vágyik. "

Mármint amire te vágysz...

2017. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Kivágnám.

Nehogy már te vállalj másodállást, mert ő képtelen megmaradni sehol és a számlákat is te fizeted.

Az meg már mi, hog nem mehetsz? :)

2017. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Eddig sem tűrtem volna. Önmagában azzal nincs probléma, hogy valaki nem marad benne a langyos szarban, hanem megpróbál jobbat keresni, ezzel nem lenne gond. Na de az, hogy semmi sem jó, mellette meg a párja tartja el?


"Legalább próbálkozik, nem otthon ül munkakeresés helyett.

"Soha nem tehetem meg azt, hogy elmegyek vásárolgatni akár ruhákat, akár kozmetikumokat, vagy bármit amire egy nő vágyik. "

Mármint amire te vágysz..."

Engedtessék már meg, hogy a saját fizetésétől néha magára is költhessen! Itt nem arról van szó, hogy a párjától várja el, hogy az ő szükségleteit is kielégítse, hanem pont arról, hogy a saját szükségletei le vannak szarva, mert az összes pénz a közösbe megy, ahova viszont csak ő ad!

2017. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell eltartani,nem az anyja vagy. Ha nincs pénze számlákra,meg mittom én mire,akkor dolgozzon,vagy oldja meg és menjen,ahova tud. Kihasznál téged baromira.
2017. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, minden jogos, amiről úgy érzed neked már sok, és ezáltal boldogtalanná tesz a kapcsolat.

Egyébként én is így tennék a helyedben.

Az ok, hogy próbálkozik. Az is rendben van, hogy nem feltétlenül alkuszik meg alacsony fizetéssel vagy egyéb kellemetlen körülményekkel. De hogy pár hónap alatt 8 munkahely nem volt megfelelő, annyira sem, hogy legalább pár hónapot lehúzzon ott, és közben keressen másikat, de addig is legyen folyamatos bevétele, ne rád háruljon minden fizetendő, az nagyon nincs rendjén.

2017. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Eddig is ilyen volt? Mert csak az idei évről beszéltél.
2017. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egy ilyen emberre nem lehet jövőt építeni. Fejezd be vele!
2017. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hol laktok? Nálad vagy nála, vagy albérletben? Mert ha nem is szakítanék, de külön költöznék tőle, az tuti. Szedje össze magát, és intézze magának a számlákat. Akkor majd rájön.
2017. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmirekellőnek azért nem feltétlenül nevezném, de hogy valami baj van vele, és hogy egy ilyen mellett vétek maradni, az fix.

Nem is az a baj, hogy nem marad meg egy munkahelyen... volt, hogy én egy nap után mondtam fel, mert láttam, hogy ez sehogy nem lesz jó. De azért az, hogy kilenc?? Nehezen hihető, hogy isten adta tehetsége van a pocsék munkahelyek kiválasztására.

De ami a legnagyobb baj, hogy hiányzik a kölcsönösség ebből a párkapcsolatból. Nem, nem vagyok annak a híve, hogy na, a pasi tartsa el a nőt, mert neki az a feladata. Nem. De a pofám leszakadna, ha a barátnőmön élősködnék.

Az, hogy még azt is meg akarja szabni, hogy menj-e másodállásban dolgozni, na, ez végképp összeegyeztethetetlen egy párkapcsolattal. Mi az, hogy megszabja, hogy mit tehetsz, és mit nem??

De igazából itt minden megvan, ami egy normális kapcsolatban nincs. Szégyenkezés, uralkodás, anyagi kihasználás... a kérdés csak az, hogy mire vársz még?

2017. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
' Asszem igazad van...el kell gondolkodni a folytatásról.
2017. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!