Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexet akar vagy komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chrystaal kérdése:

Szexet akar vagy komolyabb kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Elég furán ismertem meg munkahelyet váltottam. Elkellett menjek fotózásra és ott futottunk össze de akkor még nem tudtam ki aztán pár nap múlva újra menten a munkahelyem miatt még intézkednem kellett és egy reggel ahogyan sétáltam egy autó hirtelen megállt előttem rettentően megijedtem az a férfi volt az utánam szólt én megálltam és beszélgettünk majd elkérte a számom mert ő is ment dolgozni ugyan oda ahol én kezdtem elvitt ahová éppen sétáltam és ennyi majd bombázott az sms eivel hívott irt tehát megvolt örülve aztán pár nap múltán randiztunk.De a szex kisebb nagyobb témában néha feltűnt. Majd elmentünk hétvégén egy buliba ahol ittam ott már éreztem h kiván és aztán fel mentünk a lakására ahol ugye akarta de visszautasítottam mert előzőleg még mielőtt nem randiztunk csak beszéltünk megmondtam neki hogy nem kalandot keresek és arra várhat még azóta kicsit visszább vett az este amikor visszautasítottam elkeseredett csalódott volt és ezt láttam rajta majdan azt mondta hogy erős nő vagyok és nem gondolta ezt de vissza vett az őrült csókokból a hívogatásból és azzal érvelt h nagyon szép nő vagyok és kihozom belőle a mosolyom mindenem és az hogy elvált rég volt nővel és hogy 38 éves én pedig 26 hogy annyira kihozza belőlem a kisugárzásom mindenem és nem hiszi el h jó lennék számára de már Nem hív gyakran alig jó hív ír smst de ennyi talizunk is ugyan úgy jön és ő írja h taxizzunk de már Nem olyan mint az első 3-4 randinkon valami érzem megváltozott normális válaszokat írjatok kérlek

2017. nov. 20. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem az is egy opció, hogy nem tudja hogy álltok most esetleg azt hiszi nem kell ő neked.

Igazából én sem értem, nem először találkoztatok aztán felmentél hozzá és mikor már nagyban smároltok visszahőkölsz. Utána szerintem természetes, ha úgy értette, nem kell neked én is így érteném.

Én is úgy vagyok vele hogy ha megvan a kémia ne vacakoljunk.(szerintem a nők nagy része is nem tinik vagyunk) visszautasítás pedig lehet azt jelezte számára, hogy csak barátkozni akarsz vele.

2017. nov. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!