Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem? 20 évesen nem akarok barátot.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves lány vagyok és folytogatva érzem magam egy barát(pasi) gondolatától.

Ami talán az oka lehet: rengeteget bántottak a múltban.

- Szőke k3kszemű kislányként egy cigány osztályba jártam, ahol nagyon kin3ztek maguknak mert máshogy néztem ki, mint ők.

- 15 évesen volt az első és egyetlen barátom, akibe nagyon szerelmes voltam, de olyasmit akart tőlem, amit én nem így kidobott. Nehezen tettem túl magam rajta. Ezután 16 évesen találkoztam egy leszbikus lánnyal, akivel összejöttem, mert azt hittem hogy a szakítás miatt már nem szeretem a fiúkat. Még megcsókolni is képtelen voltam, ezért ezt is egy rossz emlékként könyveltem el magamban.

- Ezen kívül középiskolában segítettem egy lánynak, akit nagyon szekáltak cserébe én lettem az osztály áldozata 3 évre, ami talán túl mély nyomot hagyott bennem.


Ennyi idősen már kellene egy barát, de a gondolat is felzaklat. Nem tudom, hogy mi van velem, vagy hogy ez fog-e változni valaha. A fiúkat csak sorra utasítom el, külsötő és belsőtől függetlenül, mert az hogy valaki ennyire közel kerüljön hozzám kiborít. Vannak barátaim és egy legjobb barátom, akik megértik ezt, de már rettegek, hogy ki lesz a következő ember, akit meg kell bántanom azzal, hogy nemet mondok neki.

Megváltozhatok még?



2017. nov. 20. 20:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a hibámiért, telefonról írtam és csak meg akartam kérdezni valakit.
2017. nov. 20. 20:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd ha eljön az ideje, biztos változol valamilyen irányba. Nem kell erőltetni.
2017. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs veled baj, 20 éves vagy, azt mondom, élj.

Élvezd, hogy szabad vagy. :)


22/N

2017. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj, de ez mind csak drámázás. Felesleges problémákat szülsz magadnak valami múltban elszenvedett sérelem miatt. Tedd túl magad rajta, a legtöbb embert szekálták valami miatt a suliban. Az meg, hogy olyan borzalmas felismerésként érintett, hogy egy fiú (aki a barátod) szexelni akar veled majd inkább egy leszbi lányhoz menekülsz elég nevetséges.


Tudod mit veszek én észre egyre gyakrabban? Hogy fiatal, 20 év körüli lányok és fiúk hisztiznek csinálnak saját magukból pszichiátriai esettanulmányt olyan okokra hivatkozva, hogy volt amikor elvették a homokozóban a lapátját vagy meghaltak az üknagyszülei akiket nagyon szeretett.

Szerintem a fiatalok nagy része nagy szabadságában és unalmában már nem tudja milyen piszlicsáré múltbéli dolog miatt verje magát a földhöz és drámázzon naphosszat.

2017. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van abban, hogy túlreagálom, viszont abban, hogy dráma lenne egész biztosan nem. Ha tényleg csak fel akarnék valamit hánytorgatni unalmamban, ezt nem írtam volna le. Nem egy-két múló esetről beszéltem, hanem évek leforgásáról, és arról, hogy érzek emiatt.

Engem 15 évesen baromira nem érintett jól, hogy meg akartak dugni. És valljuk be, hogy bárhogy nézve is gyerek voltam.

Ettől függetlenül elfogadom a véleményed, de sokra nem mentem vele.

2017. nov. 20. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!