Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan szeretne engem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan szeretne engem ez a fiu /ferfi?

Figyelt kérdés

Elnézést a hibákért ,telefonról nem konnyu !


Van egy fiu az eletembe kb 2honapja

Mikor megismerkedtünk sokkat Mondta hogy hiányzom ,Es ha egyutt élnénk egyszer .Tervezet ! De most nem mondja !

Utána pedig Fb -on sok no ismerőse van mindig ...De miközben ismerősöket gyűjt ,nekem nala kulon helyet csinált a szekrényében ,megkérdeztem higy abba e akarja hagyni kettonk kozot a dolgot,Es azt mondta " dehogyis :D "

(Azért kerdeztem meg,mert azt írta hogy nem tudja meddig fogja bírni ...közben meg az anyagiakra gondolt)

Idegesit nem rakta ki hogy kapcsolatban ,pedig o mondta azt hogy ugy gondolja egyutt vagyunk !

Elvisz mindenhova ,de azt erzem mig egy jobb nem jon ,addig vagyok en

Közben meg azt állítsa hosszútávra is eltudna képzelni

Vélemény ?


2017. nov. 21. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
korotok? Ez nagyon lábvizesnek látszik így...
2017. nov. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En 23 o 25
2017. nov. 21. 00:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nem leszek gonosz, nem mondom hogy nem szeret.

Ezeket a kérdéseket tedd fel neki. 100-ból 99 kapcsolat az ilyen beszélgetásek hiánya miatt bukik el.

2017. nov. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jól érzed, hogy kételkedni kell.

De szerintem is tisztázd vele, mi csak itt találgathatjuk legfeljebb, hogy a srác mit érez.

2017. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!