Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha a barátom kissé nőies, és igényesebb nálam?

Figyelt kérdés

Szeret vásárolni, öltözködni, fodrászhoz járni, társasági életet élni, nagyon anyás is, nagyon ad a kocsijára is, egyszóval csak a megjelenésével szeret foglalkozni,. Olyan mint a férfias házimunkák nem nagyon érdeklik és nem is ért hozzájuk. A munkája pedig raktáros.

Én sokszor úgy érzem hogy ő sokkal igényesebb nálam, viszont én meg sokkal értelmesebbnek érzem magamat nála. Szerintetek ez baj lehet? 1 éve vagyunk együtt, de ezek a dolgok csak most tűntek fel nekem és elgondolkodtam rajtuk. 28N



2017. nov. 21. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor baj ha téged ez zavar. Semmi több. Tök mind1 más mit böfög ide hogy nekik mi tetszene
2017. nov. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én emiatt nem nagyon érzem magam nőiesnek. Olyan mintha ő lenne a szebbik fél. Én meg csak úgy vagyok mellette. Nem érzem magamat nőnek mellette, mert tudom hogy a saját külseje sokkal jobban számít neki. Kissé hiú
2017. nov. 21. 14:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar, akkor gáz. Illetve nem az, mert neked kell érezned, hogy jó-e a párod mellett lenni, vagy sem. Te tudod, milyen partnert képzelsz magad mellé. Érdemes minél hamarabb lezárni, ha zavar, mert később csak rosszabb lesz.
2017. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Összejöttél Nárcisszal? :) Amúgy ha te sokkal értelmesebbnek érzed magad nála akkor lehet nem vagytok egymáshoz valók, ez később is ki fog ütközni. Ja és a srác a leírtak alapján leginkább saját magához való :) Vegyél neki egy tükröt jól el lesz vele :)
2017. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
a barátod metroszex :D
2017. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem tök lényegtelen, hogy ciki-e vagy sem. Különben is, ki dönti el, mi a ciki? Ha szerintem ciki, hogy egy férfi ennyire piperkőc és hiú, az miért befolyásolna téged? Ne foglalkoztasson kívülállók véleménye, nem ők élik az életed, hanem te.

Ha rosszul érzed magad a kapcsolatban, akkor ülj le vele megbeszélni a zavaró dolgokat és ha nem juttok kompromisszumra, zárd le, felesleges túlbonyolítani. Az értelmi különbségek különben is sokkal fontosabbak, mint az, hogy melyik fél mennyit ad a külsöségekre.

2017. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Szóval amit neked lehet, azt neki nem?
2017. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

Miért is baj,hogy nagyon ad magàra?

Jobb lenne ha szõrös,elhanyagolt lenne?

Vagy felvenné a bolyhos pulcsit,mert jó az?

Esetleg susogos melegitobe jàrkàlna?

Esetleg elhízna vagy nyikhaj lenne és,, ha szeretsz elfogadsz így is"?

Miért ne lehetne az igényesség és az értelem kéz a kézben?


Szerintem inkàbb büszke lehetnél rá,sok nõ összetenné a két kezét ha a pàrja ilyen lenne és nem a sör meg a fingàs menne példàul.


Jól gondold meg.

Kicsit mintha irigy lennél és féltékeny a sajàt pasidra,gondolom sok nõ oda van érte és félted,hogy jobbnàl jobb csajok lecsaphatjàk a kezedrõl.

Legyél te még igényesebb.

2017. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ollókezű Edward ***** válasza:
61%

F@ßÉrt nem tudsz örülni neki, de tényleg! XD

Leglább nem less elhízott, sörhasas, gyűrött-fejű, fingszagú 40 éves. Az jobb lenne?

2017. nov. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem exem volt ilyen, de nem zavart, más miatt szakítottunk. Sose értettem miért gond, ha egy férfi igényes.


26N

2017. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!