Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat? Volt már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Volt már valaki ilyesmi helyzetbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem arra irányulna, hogy nyáron kialakult egy párkapcsolatom. A barátom nagyon kedves, nagyon jól elvagyunk.Volt neki előttem már barátnője,de nem nagyon faggattam róla, nem is érdekelt.5 hónapja vagyunk együtt, tegnap a lánytól kaptam messengeren egy engedélykérést, hogy elvileg a barátom zaklatja őt és hogy mondjam meg a barátomnak,hogy hagyja békén. Erre így hirtelen semmit sem tudtam reagálni,töröltem az üzenetét, megkérdeztem barátomat,hogy ez igaz lehet-e. Elvileg nem igaz. Szerintetek az ex simán csak azért képes volt rám írni, hogy összevesszünk a barátommal? Ilyen helyzetbe még nem voltam, köszönöm előre is a válaszokat! :) 19/L 22/F


2017. nov. 21. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem például elment az exem, a barátnőm munkahelyére és parádézott, dobálózott, hogy melyik csitri az amelyikkel csalom őt.. Közben nem is beszéltem vele, le van tiltva mindenhol...
2017. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Barátom is mondta nekem, amikor rákérdeztem, hogy most ez mi is valójában, és elvileg a csaj réges-régen le van tiltva nála, nem is beszélt vele. Vannak érdekes emberek.
2017. nov. 21. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen gyakori ex-húzás. Nem szabad hinned neki, ez erről szól sajnos.

(mármint a csajnak ne higgy)

2017. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hittem el, mèg reagálni sem reagáltam rá semmit sem :) köszönöm! :)
2017. nov. 21. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy egy masfajta velemennyel el kell, hogy keseritselek, de az en exem a szakitas ota folyamatosan felbukkan. Nagyon szerettuk egymast, de nem mukodott. Nem allitom, hogy rendszeresen zaklat, csak idorol-idore, ami engem folyton felkavar, pedig mar mindenhol letiltottam. Sajnos az utolso alkalommal mar nekem is elborult az agyam, es majdnem irtam a baratnojenek, hogy allitsa le, mert ugy ereztem, hogy ez az egyetlen visszatarto ero lehet a tovabbiakban. Esetleg kerd meg a lanyt, hogy mutassa meg mit irt a srac, hogy kerdore tudd vonni.


Megj.: ugyanakkor elhiszem, hogy vannak bosszuallo exek is, ezert mindenkepp bizonyossag kell, ugyanakkor azt is surun (napi szinten!) tapasztalom, hogy hosszu parkapcsolatban elo ferfiak irogatnak nekem, talalkoznanak velem, igy kicsit sem meglepo, hogy en miert nem bizom a ferfiakban.:(

N27

2017. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia :) Megijesztesz, barátom mesélt nekem róla, amikor együtt voltak a lány nagyon féltékeny volt, kutakodott a telefonjába, átnézte az összes ismerősét, az összes lány osztálytársát elmarta tőle, úgy hogy az összesre ráírt, úgy mint jelenleg rám. Tehát a feltételezés, hogy bosszúálló igen is jogos. Nem ismerem a lányt, csak a barátom történetéből tudok pár részletet róla, így gondolom azt, hogy csak szét szeretne minket szedni. Remélem nincsen igazad, kedves utolsó :( De azért köszönöm a válaszodat! :)
2017. nov. 21. 19:35
 7/8 A kérdező kommentje:
A lánynak gondoltam azért sem írok vissza, mivel nem akarok leállni vele veszekedni, főleg úgy hogy egy vadidegen számomra. Én bízok a barátomba, a lány meg ha nagyon be akarja bizonyítani, hogy de igen is beszéltek küld mondjuk róla képet. Vagy nem? :(
2017. nov. 21. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja bizonyitsa

De sok szarkavaró ku*v*k vannak.

2018. dec. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!