Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak megfektetni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak megfektetni akar?

Figyelt kérdés

A barátom bemutatott a szüleinek, nagyszüleinek, a haverjaival elmentünk koncertre, ők is bírnak engem és magyaráz a közös jövőről, és ezek mind olyan dolgok amikről az ember arra következtetne, hogy komolyan gondolja. Másrészről meg ott van, hogy alig jön hozzám (egy várossal odébb vagyok) csak ha a haverjának dolga van és jön ő is a kocsival. Ha nincs szó együtt alvásról akkor képes hetekig is ellenni úgy, hogy nem találkozunk. Én mentem hozzá már többször de azontúl ő alig jön. Azt mondja nem éri meg neki pár óráért feljönni a városba. Vannak napok mikor szabadnapos és akkor is inkább otthon ül.

Nem tudom...szerintetek?



2017. nov. 21. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pff, ez neked még kérdés?
2017. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéled meg vele?
2017. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert nem akartam így konkrétan kijelenteni az aggályaim, nehogy megsértsem, viszont arról, hogy nem jön próbáltam tárgyalni vele de csak azt ismételgeti hogy nem éri meg neki
2017. nov. 21. 16:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy még megfektetni sem akar.
2017. nov. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, még dugni sem nagyon akar, csak ha éppen arra van dolga.
2017. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
na jo sok emberrel smaroltal mar te is kerdezo. kesobb a smarolasbol dugas lesz
2017. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Így jàrtàl kislàny
2017. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát nem vagy fontos neki az egyszer biztos. Különben "megérné". De még a megfektetésedért sem pedálozik különösebben.
2017. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs ló, jó a szamár is...


Nem hinném hogy ez az ember szeret téged.


Én ismerek olyat aki külföldről épes hazautazni a lányért időt pénzt energiát nem kímélve és boldog pár óra hosszáért is.


Keress egy rendes srácot aki becsül.


Tudom sok emberben benne van az hogy na jó de nem kihívás ha tálcán kínálja fel valaki magát mert az kell ami elérhetetlen amiért küzdeni kell.


Az a baj ezzel hogy ez csak illúzió mindenkiért kell küzdeni azért is aki felkínálja magát tálcán mert lehet hogy nem lesz ott örökké vagy történik valami.

2017. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű, csak akkor kellesz neki,ha éppen jobb nincs a kéznél és akkor is csak szexre. Az, hogy bemutatott a szüleinek egy dolog, annak ehhez semmi köze.
2017. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!