Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem lehetek másba szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lehetek másba szerelmes, ha a páromat nagyon szeretem és vele akarok lenni mással nem tudnám elképzelni az életem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom több mint két éve tényleg nagyon szeretem és nem akarom elvesziteni.De ugye ha ilyen érzésem sose volt és nem vettem észre akkor csak baratilag kedveltem mást mert ha a barátommal voltam nem gondolkoztam máson és bármikor amikor tehetem vele vagyok és jól érzem magam vele. Félek hogy másba nehogy szerelmes legyek de azt egyértelműen érezném ugye? Meg akkor hiányozna az a 3. Személy, hogy ha nem beszélgetnek vele
2017. nov. 21. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi? Hat attol hogy van baratod meg lehetsz szerelmes masba :D De nyugi azt egyertelmuen erezned, ahogy leirtad hianyozna csak ra gondolnal vele akarnal lenni stb.
2017. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz ha azt veszed észre hogy egyre többet gondolsz rá, lehetsz ha úgy érzed ő jobban szeret lehetsz ha valami megfog benne lehetsz ha úgy érzed jobban törődne veled ha izgalmasabb.


Egy fontos ha ez megtörténik legyél őszinte magaddal és a pároddal is.


Nem jó két szikla szék közé esni.


Ha szerted a párod akkor meg talán nem is érdemes feltenned magadban ezt a kérdést.


Ha valami nem oké akkor fontos a kommunikáció és kiderül egy kapcsolat mennyire merev vagy mennyire rugalmas.

2017. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon túlgondolos ember vagyok és apró dolgokat feltudok nagyítani és bebeszelni magamnak.
2017. nov. 21. 18:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg akkor a barátommal nem törődnek ennyit nem lenne fontos hogy találkozzunk? Mindig is ő volt nekem az első ha vele vagyok semmi másra nem koncentralok
2017. nov. 21. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor minden rendben.:)

Észre vennéd ha nem így lenne.

2017. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg akkor a másikkal szeretnék össze jönni nem a párommal maradni?
2017. nov. 21. 19:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Én a párommal szeretnék lenni nem akarok másba szerelmes lenni. Akkor csak nem vagyok. Tudom hogy nagyon zavarodottnak tűnök de tényleg aggaszt
2017. nov. 21. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!