Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért ilyen velem, mert el akar hagyni?

Figyelt kérdés
Párom az utóbbi 1-2 hétben nagyon megváltozott. Másik városba ment dolgozni, ami engem nagyon bánt, sokszor vagyok feszült emiatt, mert én nagyon nem szerettem volna, hogy elmenjen, és félek, hogy eltávolodunk. Sajnos ennek a félelmemnek közel napi szinten hangot is adtam. Párom naponta elmondja, hogy ennek semmi értelme így, nem akar a sérelmeimmel foglalkozni, de én nem akarom, hogy szétmenjünk. Még együtt vagyunk, de már nem válaszol az üzeneteimre, az első adandó alkalommal hazarohan tőlem hozzájuk, ha én nem hívom, nem hív egész nap, az SMS-eimre nem válaszol. Ha együtt vagyunk rossz a kedve, vagy ha jó is, mindig úgy félek, hogy az jár az eszében, hogy hogyan szabaduljon meg tőlem. El fog hagyni és kezdjek el erre felkészülni, vagy tudok még valamit tenni így az utolsó pillanatban? 23/L

2017. nov. 21. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát...szerintem ez már olyan mint a fekete lyuk gravitációs mezője....kurv/\ erős. Nem hiszem, hogy ebből még kitudsz jönni...

Bár kitudja....majd az idő bácsi megmutatja. :(

Sajnálom, és kellemes közelgő ünnepeket.

2017. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
már megírtuk előzőekben is, hogy szerintünk ne fuss utána. nekem még mindig ez a véleményem.
2017. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Addig nem szakít amég nincs neki más, ne aggódj.
2017. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj jól, mert egyszer mondom el.

"Párom naponta elmondja, hogy ennek semmi értelme így..."


Ha nincs értelme a félelmeiddel foglalkozni, akkor az azt jelenti, hogy ALAPTALANOK.


De ha ezt nem hiszed el, és továbbra is a te félelmeddel mérgezed a saját kapcsolatod, akkor biza oda fogtok jutni, hogy LESZ.


Tanulj meg végre valóban bízni a párodban - és önmagadban.

2017. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Készülj fel rá vagy előzd meg.
2017. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az a csaj, aki már feltette ezt a kérdést és akinek a szüleivel is tiszteletlen a pasi és meg is mondta neked, hogy nem illetek össze? Fölteheted még százszor is a kérdés, akkor is vége ennek a kapcsolatnak
2017. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 omba ***** válasza:
Ennek már kb. vége is.
2017. nov. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodt lehetsz, kérdező, amint feltűnik valaki a láthatáron, a pasid le fog lépni. Elmúlt a szerelem, már csak a kényelem tartja melletted.
2017. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!