Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna, ha tarsadalmi statuszban messze allnatok a parotoktol?

Figyelt kérdés
Egyszeru pelda: A parod egy rozsadombi csaladi hazban el, te pedig kozeposztalyban, vagy az alatt mozogsz.
2017. nov. 21. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem semennyire.
2017. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Voltam oda-vissza is ilyen helyzetben (nagyon gazdag családdal lány, kontra igazi kis faluból, minden fillért megnéző lány).


Egyik esetben sem volt a pénzzel gond, megoldottuk intelligensen, más okokból ért véget mindegyik kapcsolat.

2017. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az önmagában nem zavaró tényező, hogy a Rózsadombon lakik. Az eltérő anyagi helyzetekből adódó eltérő életvitel viszont nagyon is az lehet, mivel teljesen mások a lehetőségek, máshogy telnek a hétköznapok, más baráti körrel, különböző hobbikkal. Ha ő minden nap étteremben eszik és évente 10x jár nyaralni, én viszont ezeket nagyon ritkán tehetném meg, akkor persze zavarna a dolog.


Én épp ezért alapból is úgy vélem, hogy az a legjobb, ha a 2 fél nayjából egyforma anyagi(társadalmi) háttérrel rendelkezik, egy osztályból valók.Bár, ha a pasi gazdag, és úgy dönt, hogy eltartja, pénzeli a lányt, akkor a különbségek is eltűnnek.

2017. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%

Volt olyan barátnőm, akinek az apja egy multinacionális cég hazai leányvállalatának vezérigazgatója volt. Az enyém meg egyetemen tanít. Nem volt probléma belőle, mondjuk fiatalok voltunk.

Amúgy a Rózsadomb középosztálybeli városrész, vannak sokkal drágább és "elitebb" helyek Budapesten.

2017. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
#4 te jártál már a Rózsadombon? A párszáz milliós villákat annyira nem nevezném középosztálybelinek.
2017. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5: És te jártál?

Nem csak drága villág vannak, sokkal egyszerűbb házak is. Rengeteg az ápolatlan kert, az utcák legtöbbje kátyus, toldozott foltozott, a járdák bokatörőek. Nem olyan elit már, mint volt.

A 10 legdrágább budapesti városrészben sincs benne.

2017. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
... a négyzetméterárakat tekintve.
2017. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Abszolút nem zavar. Eleinte mondjuk nem is tudtam, h a barátnőm gazdag családból származik. Sőt mikor megismertem azt hittem, h ő a világ szegénye..komolyan meg a cipője is 4 számmal nagyobb volt. Úgy adtunk neki egy normális cipőt mikor nálam járt.. egy évi kapcsolat utan megismerhettem a családját..mind kiderült h azért volt olyan amilyen mert épp egy hatalmas túrát csinált egyedül..és 6 hónap alatt biza lerongyosodott..a kapcsolatunk állat már össze szedetebb volt de akkorsem látszott rajta h gazdag.

Én úgymond szegény családból való vagyok. Ez sem őt sem a szüleit nem zavarja.

2017. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ilyen kontrasztos felállásba bele sem kezdenék.

De egy középosztálybeli vs. ugyanaz, vagy lentebbi besorolás oké.

2017. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

En szegeny csaladbol vagyok, apam egyszeru munkas, anyam bolti elado es a hazunk se teljesen sajat es regi is.

Felesegem kozeposztalybeli. Apukaja aruhazban igazgatohelyettes es egyedul tartja el az egesz csaladot, uj hazat vettek hitelre, lassan ki is lesz fizetve.

Felesegemet nem zavarja es a csaladjat se mert tudjak h szorgalmasan dolgozok es vannak terveim.

2017. nov. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!