Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Most komolyan baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Most komolyan baj, hogyha nem akarja a barátnőtök, hogy ilyenekkel legyetek körülvéve?

Figyelt kérdés
A páromnak a barátait nem csipem mert nem a barátai leszarják és csak akkor keresik,hogyha kell valami beleszólnak a kapcsolatunkba és ha elmerem róluk mondani a véleményemet,hogy rohadtul nem úgy bánnak szerencsétlen barátommal ahogy egy igaz barát szokta akkor leszólnak engem minden féle szarnak pedig én csak kiállok a barátom mellett ha már ő felnőtt létére kerüli a veszekedéseket és soha nem mondja ki ha valami nem tetszik neki én meg igen.Mert szerintem az ilyenek nem barátok és nem is szeretik csak kihasználják,hogy nagyon naiv a gyerek.A páromnak is elmondtam,hogy ne barátkozzon velük erre csak olyannal barátkozik aki kihasználja és tudja pontosan,hogy nekem van igazam mégis ezt csinálja.Most komolyan ekkora nagy baj,hogy nem akarom szomorúnak látni pár gyökér miatt?
2017. nov. 21. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ha te szólsz bele az ő baráti kapcsolataiba az oké? Csak mert találsz rá valami indokot?
2017. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem élheted az ő életét. Ha ennyire ragaszkodik a barátaihoz, akkor hiába hőzöngsz, barátkozni fog velük.
2017. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1:Az állítólagos kis"barátai" engem úgy ítéltek el,hogy nem is váltottam velük egy szót se nekem estek mindennek lehordtak szerintem így van jogom beleszólni a "barátai" kapcsolataiba mert engem aláznak meg és még szép,hogy megvédem magam ezektől a kis hülyéktől.
2017. nov. 21. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

hány éves a papucsállatnád?

egész életében védelmezni fogod mint egy anyatigris a kölykeit?

2017. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem neked kellett volna magad megvédeni. Elvileg a párod a fè4fi. Ha a haverjai bactatnak akkor ezt neki kéne megtenni. De mint írtad kerüli a konfliktust... Valamint magáért se tud/akar kiállni. Neked megfelel egy ilyen ember?
2017. nov. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Baj.

Az ő barátai = az ő dolga.

És te ne szólj bele a más dolgába, ha nem kérnek rá külön.

2017. nov. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó, és?! Nem a te dolgod.


Ha téged bántanak, állj ki magadért, ha meg ő felnőtt létére ilyen hülye, így járt. Majd rájön, de ha tovább fúrod a barátokat, ő fog kitenni téged.

2017. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!