Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig haragudtok arra akibe szerelmesek vagytok ha megbánt valamivel?

Figyelt kérdés

Illetve hogy viselkedtek ilyenkor? Nem beszéltek vele? Válaszoltok ha ő keres, de magatoktol nem keresitek?


Kb. Hány napig tart míg elmúlik belőletek a harag, sértettség?


2017. nov. 22. 06:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egyet biztosan alszom rá.
2017. nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%
Akit szeretek, az nem tud megbántani. Folyamatosan olyan a viselkedése, akkor meg nem fogom szeretni.
2017. nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Haragudni egyetlen percig sem haragszom. Csak végtelenül szomorú vagyok. Ilyenkor megkérem, hogy hagyjon magamra. 1, max. 2 óra után én megyek oda hozzá és jelzem, hogy újra szalonképes vagyok, lehet velem társalogni.
2017. nov. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ezek szerint ha én megbántottam a barátom és ő azt mondja haragszik rám akkor nem szeret? Vagy nem olyan erősek az érzései? :/ beszélünk azóta bár kevesebbet és most inkább én keresem. Ez két napja történt. Eddig minden hétvégén találkoztunk mert csak ilyenkor tudunk messze lakunk és sokat autózik miattam. De most azt mondta lehet ezt a hétvégét külön töltené. Szerintetek?


Csak mert én sem tudok arra haragudni akit szeretek.

2017. nov. 22. 08:19
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem gyerekes napokig durcizni. Meg mi az, hogy LEHET, hogy külön akarja tölteni a hétvégét? Ez tömény lelki terror. Nem kelkene engedned. Menj el hozzá Te,és kérd meg, viselkedjen felnőtt emberként és beszéljétek meg a problémát.
2017. nov. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát én nagyon utálom az ilyen helyzeteket. És már írtam neki hogy túlreagáltam a dolgot ami igaz is.. Szóval beismertem és bocsánatot kértem. Utána azt írta hogy nem fog haragudni meg durcizni.. De szerintem még mindig az..


Az a baj hogy most tuti nem tudok elmenni hozzá max hétvégén de addig meg emésztem magam azért akartam mindent megbeszelni hamar.

2017. nov. 22. 09:04
 7/20 anonim ***** válasza:

Én sosem haragszom.

Engem nem lehet megbántani.

Ovi?

2017. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

De, megbánthat olyan ember, nyugi.

Én, ha megbánt a párom, akit szeretek és ő is szeret, 1-2 napnál tovább nem tudok " haragudni". Ez abban merül ki, hogy nem igazán kommunikálok vele, ritkábban elmagyarázom, hogy mit miért ne...

2017. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Sunshinedoll ***** válasza:

Míg őszintén (!!!) bocsánatot nem kér, nem pedig ilyen trágya tessék-lássék, csak kussoljálmár módon.

Ha megbántottak, akkor kinyitom a számat, nem pedig passzív-agresszíven kerülök valakit és hozzá se szólok, mint a dedóban, hátha kitalálja, mi bajom van.

2017. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Amennyiben keres, akkor ha látom, hogy őszintén megbánta, akkor szinte azonnal.


Ha nem keres, akkor súlyosságtól függően 2-3 naptól sohanapjáig. (nyilván más az, amikor picit pokróc velem, meg az is, ha megcsal, meglop, ver)

2017. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!