Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm felnőtt, diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm felnőtt, diplomás barátnői azzal vannak elfoglalva hogy neki milyen ronda pasija van. Mi ütött ezekbe?

Figyelt kérdés

30-hoz közelednek. Az igaz hogy az előző pasijai mind kigyúrt, testépítő versenyeken induló figura volt, én meg nagyon nem vagyok az, de nem véletlen hogy “váltott”.

Olyan hülye helyzetbe hoztak hogy meghívtak a munkatársnői (akikkel már találkoztam) bulizni. Mert hogy milyen jófej vagyok és bemutatnak a többi csajnak is.

Haver mondta (egyiknek a pasija): azért hívtak el hogy megmutassák a többi csajnak hogy kivel van együtt a nőm, mert olyan rondával hogy amúgy úgysem hinnék el!

Komoly, felnőtt nők hogy lehetnek ezzel elfoglalva? Nem minden a kinézet! Én se a narancsbőrük alapján ítélem meg őket.

Barátnőmnek rosszul esik ez nagyon, sajnos a legnormálisabb, legrégebbi barátnője is azt mondta rám “nem egy szépség”. Miért szempont ez? Kötelező megfelelnem minden nőnek vagy mi?


2017. nov. 22. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Kamu.
2017. nov. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek kellene megfelelni nekik? Ha a barátnőd befolyásolni tudják és emiatt mentek, majd szét, akkor a barátnőd sem más. Tuti egyfolytában fúrják már a háta mögött és ugye most közszemlére is tettek ezzel is éreztetve, hogy nem vagy hozzávaló. Gyerekes óvodás dolog ez a részükről, ilyen "barátok" jobb ha nincsenek is, mint akik befolyásolják a barátnőd állandóan. Ez valószínű a kapcsolatodra fog menni (ne legyen így), de inkább a barátnőire fog hallgatni a barátnőd, mint rád, majd meglátod.
2017. nov. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Miért, még is mit vársz? Én, már régóta, köszönni sem köszönök diplomás nőknek. Bocsi a kifejezésért, de ők egy külön "állatfaj". Senkit nem akarok megsérteni, de mindig ezt tapasztaltam.
2017. nov. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

A barátnők már csak ilyenek :-)

Egy kapcsolat szempontjából a legnagyobb ellenségek tudnak lenni.

Miért? Mert kritikusak, könnyen meglátják a barátnőjük párjában a hibát, emellett ez egy olyan kör akinek a szavára ad is a párod.


Egy újrakezdett kapcsolatban én is beleütköztem már ebbe.

Egy ideig tök jól ment minden, sokkal jobban mint annakelőtte. Aztán egyik nap arra mentem haza hogy a párom magába van zuhanva, hozzám se szól...

Kiderült hogy a barátnői kifejtették rólam a véleményüket, ami persze bogarat ültetett a párom fülébe, és "rádöbbent" hogy mások hogy látják, ez neki mennyire fontos, és ne folytassuk.

Ja, és olyan barátnők itélkeztek és fejtették ki köntörfalazás nélkül a véleményüket rólam, akik nem is ismernek engem!

Pfff...

Komolyan, csak olyan nőt fogok választani legközelebb akinek nincs a közelben családja és nincsenek barátnői. Legnagyobb sz...rkavarók.

2017. nov. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

tudod, más szemébe a szálkát is, de a saját élete mindenkinek szent, és sérthetetlen, a saját szemébe a gerenda sem tűnik fel.

lehet hogy te küllemre nem illesz a párodhoz és kinevetnek.

de te is röhöghetnél rajtuk, hogy ti meg összevissza csaljátok egymást de mindenkinek eljátszátok a nagy boldogságot, otthon meg 2 szót nem szóltok egymáshoz.

2017. nov. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Jó nagy idióta lehet a csajod, ha ilyenek a barátnői.
2017. nov. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Ó, én hányszor megkaptam már azt, hogy nem tudják, mit látok aktuális pasiban, mert olyan ronda, mint a bűz. Igaz, ezt mindig cask utólag mondták, szakítás után. De amúgy érteniük kell? Szerintem nem kell. Ha igazi barátnők, hagyják szépen békén. Nem mindenkinek tetszenek a kigyúrt állatok, én pl. kifejezetten viszolygok tőlük, mégis magamban tudom tartan a véleményem. Mondd meg a barátnődnek, hogy állítsa le őket, mert neked ez rosszul esik. Mondjuk kereshetne értelmesebb embereket is maga köré.
2017. nov. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ollókezű Edward ***** válasza:
XD XD XD az olyan ronda mint a bűn akart lenni...
2017. nov. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Ó, ha tudnád, "komoly" felnőtt nők 95%-ban a BARÁTNŐJÜK szerelmi életében turkálnak, kibeszélik egymást, hátba döfik, szemben meg bájolognak...


Ezért nem is barátkozok nőkkel, egyetlen barátnőm van, és ennyi, többiben eddig 28 év alatt mind csalódtam.

Vagy leszart, miután pasija-férje lett, vagy belepfázott a kapcsolataimba, stb.

2017. nov. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak akkor mondok véleményt, ha kérdeznek és hazudni nem fogok. Inkább nem tudok. Nagyon látszik a fejemen, ha hazudok.
2017. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!