Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinek tényleg probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek tényleg probléma, ha barátnőjének van vagyona, míg ő üres kézzel megy a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Én örököltem egy lakást, plusz a szüleim lakását is megöröklöm. A barátomnak munkája van meg egy autója. Úgy érzem, mintha kompenzálni próbálna - nem enged soha, sehol se fizetni, mindig felhozza a fizetését, ajándékokat vesz.

Én még csak egyetemista vagyok, de nem akarom az életemet a barátom árnyékában tölteni, mert bele sem merek gondolni, mi lesz, ha én is fogok keresni.


2017. nov. 22. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, a barátodnak probléma.
2017. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, volt ilyen exem, a sírba tett a komplexusaival. Menekülj.
2017. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2: LOL :D
2017. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mázlista vagy. :) De talán erről beszélhetnél a pasiddal, hogy nem kell semmit kompenzálnia.
2017. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bizonyos férfiaknak igen, mert ők akarják hogy tőlük függj, atyáskodhassanak, és ez sérti az egojukat. De nyugi, nőnél is van hasonló, pl anya nélkül(mert az az apjánál hagyta) felnőve, 0 segítséget kapva, idegesíti, hogy a pasija örököl, volt apja anyja, és normális körülmények közt nőtt fel.
2017. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd lesznek akik azt írják itt a nagy szuper liberális világunkban h teljesen normális ha egy nincstelen férfi hozzámegy a gazdag csajhoz, és h ha a csávó kicsit is rosszul érzi magát, akkor az egy komplexusos agybeteg idióta.

Ez mind igaz is lenne, ha nem folyna a csapból is, nem tömnék már a kisgyerekek fejét azzal a társadalomképpel, miszerint a férfi tartja el a nőt, a férfi veszi a drága ajándékot, ő veszi az autót, stb. Ha valaki azt mondja nincs igazam, kapcsolja be a TV-t, az összes reklám arról szól h egy férfi akkor férfi ha drága autóban furikázza a nőt ide-oda fölöslegesen, persze minél többet költve benzinre. Meg közben legyen drága órája és öltönye is, ugye. És az apafigura egy filmben csak akkor igazi férfi, ha este 10kor túlóra után esik be a kölköt lefektetni, nyilván öltönyben.


Én értem h a szerelem mindent legyőz, elméletben persze, de ha 20 évig belekényszerítenek egy emberbe egy képet az nem fog megváltozni egykettőre. Gondolj a szexuális tabukra, azokat sem dönti le az elsöprő szerelem, látván itt a kérdéseket...


Szóval vagy fogadd el, hogy a barátod mélyen legbelül kicsit majd mindig sz .rul fogja érezni magát emiatt, vagy keress valakit aki hozzád passzol. Persze az is lehet, hogy őt ez inspirálja, és végső soron több pénze lesz, mint neked.

2017. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ebben a nagy liberális világban még vannak nők, akik elvárják, hogy a férfi keressen többet. Egy barátnőm gyógyszerésznek készül, és ő mondta, hogy nem tudna olyan férfivel kezdeni, aki kevesebb keres, mert mégiscsak ő a férfi.


Én viszont beérem egy kedves, vonzó, intelligens sráccal, akivel kb. hasonlóak a céljaink és a világnézetünk. Annyira liberális még nem vagyok, hogy el is tartsam, de azt sem bánom, ha én keresek többet. Ha sikeres és pénzes, király. Ha nincs sok pénze, de tisztességesen dolgozik és van ambíciója, nekem az is jó.

Én eléggé versengős és ambiciózus embernek tartom magam, de sosem jutna eszembe a párommal rivalizálni. Ha sikeresebb nálam, büszke vagyok rá és támogatom. Ha kevésbé sikeres mint én, legyen rám büszke és támogasson.

2017. nov. 22. 19:12
 8/9 A kérdező kommentje:
És nem vagyok gazdag egyáltalán. Egyke vagyok, és természetes, hogy a szüleim lakását én öröklöm egyedül + apukám is egyke volt. Inkább szerencsésnek tartom magamat.
2017. nov. 22. 19:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azt értem, hogy te beéred ezzel, de amit egy ember a világból lát ma, az alapján ez elképzelhetetlen.

Pont olyan, mint hogy én beérem azzal, ha a haverom egy szakadt tréninggatyában jön színházba, mert nem őt nézem ugyebár, hanem a színdarabot, mégis, a burzsuj tömeg, ki fogja nézni onnan. Ha 100-ból 99 ember elvár valamit, akkor te hiába vagy ennek az ellenkezője. Persze megtalálhatod azt, aki mindig is hozzád hasonló szellemiségben élt, és hidegen hagyta a bolsevikapitalista világ agymosása, de ennek az esélye kicsi.

2017. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!