Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gond ha társkeresőzik a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond ha társkeresőzik a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ha társkeresőkön nézelődik, teljesen olyan mintha már a következőt akarná kiválasztani. Ritkán van fent, de nagyon sok férfi kedveli és ráír. Ez engem zavar, nem kicsit. Ő közel 3000 férfinak tetszik a "badoo" szerint, én kb. 4-5 nőnek... jó, mondjuk azért ez is vicc, mert a valóságban elég sok nő odavolt értem eddig is és nem hinném hogy pont a badoo mondaná meg az igazat. De szerintem a barátnőmnek vagy egonövelés miatt kell, vagy nem tudom.... szerintetek?


19/F - 18/L


2017. nov. 22. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Jaj.

Ha egónövelés, akkor is probléma.

Másrészt tuti meg fogják nyomni.

2017. nov. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem kérdezed meg tőle???? :D Normális kapcsolat alapja a kominikáció....ha nem tetszik valami tedd szóvá...
2017. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem gond lenne, és ha nem állna le vele, nem sokáig lenne a barátnőm.
2017. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szoval te is fent vagy, csak feltekeny vagy ra, hogy o nepszerubb.

Ezert ahelyett hogy megneszelnetek, ide irod ki.

Micsoda kapcsolat... lol

2017. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kidobtam az előző barátnőmet, mikor megtudtam hogy badoozik...
2017. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond mivel nem az én barátnőm.
2017. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pacsi az 5-ösnek.
2017. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tehát mindketten társkeresőztök, de neked szabad, mert nincs túl sok rajongód, de neki valamiért nem, és ezt velünk akarod megbeszélni ahelyett hogy vele tennéd.

Azt javaslom, vagy csináljátok négyesben két társkeresőn felszedett idegennel. Vagy mondjuk beszélgessetek?

2017. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!