Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a másik azt mondja soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a másik azt mondja soha nem akar gyereket, én meg szeretnék majd megfelelő időben 3-4-et, akkor felesleges együtt maradnunk?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy most milyen kva jól érezzük magunkat. Ez huszonévesen (26) még változhat? Meg nem is nagyon akarok "kikönyörögni" egy-két gyereket, mert azzal egyikünk sem lenne boldog. (Ő mert nullánál több van neki.)


Mondjuk még nem vagyok öreg, mondhatom hogy lehet "pár jó évünk" az emiatti szakítás előtt, csak így az egész kicsit értelmetlen, hogy úgy is tudom mi lesz a vége.


2017. nov. 22. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem, szerintem nem fog változni. Amíg jól érzitek magatokat oké..de én nem látom értelmét a dolognak.

Mi már (18L-21F) tudtuk hogy ez nem lesz örökké dolog, mert ebben nagyon eltérünk.

23 vagyok, a leendő férjem is, és mindketten tudjuk, hogy nem akarunk, és nem is fogunk akarni gyereket. Ha valaki mégis, az szakítóok lenne, ha nem tudnánk egyre jutni, pedig nagyon szeretjük egymást.

2017. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a másik azt mondja soha nem akar gyereket, én meg szeretnék majd megfelelő időben 3-4-et, akkor felesleges együtt maradnunk?"


Igen. Illetve hát nem felesleges, hanem érdemes minél hamarabb szakítani és olyat keresni, akinél tervben van az a 3-4 gyerek. Tudod, eleve kell jó pár év míg a gyerekvállalás konkrétan elkezdődik és hát ha egyenként jönnek, az testvérek közt is nyolc-tíz év.

Szóval egy ekkora projektet nem feltétlenül jó ötlet a 3x-es korra halasztani.

2017. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha egyet szeretnél, akkor még lehet, később meggondolja magát, de 3-4 gyereket? Azt rettentő kevesen válallják be.
2017. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

28 vagyok (N) párom 34 éves.

Nem vagyok gyerek párti párom tisztába van vele. Sőt azzal is h nem tervezek gyereket, ő meg nem 1x mondta h akarna nem most először de évente meghallom tőle. Elég régóta együtt vagyunk. tisztába van vele, ha becsúszna (amire elég aprócska esély van egyéb okok miatt) akkor tartanám meg, de nem vagyok olyan mint más h görcsösen akar gyereket. Illetve nálam csakis kizárólag 1 jöhetne szóba,többre nincs szükségem

2017. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem gyerekből a nulla és az egy között nagyobb a különbség, mint a kettő és a három-négy között. Ha érted...
2017. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 5 évet pazaroltam az életemből olyanra, akiről tudtam, hogy teljesen mások a céljai.

Ez főleg egy nőnél nagyon sok. A lehetőségek, amiket akkor kihagytam, már soha nem térnek vissza. Hogy megbántam-e? Nem tudom, de azt igen, hogy rossz döntés volt…

2017. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azert 1 két ev alatt változhat sok minden, en kinem allhattam a gyerekeket,de hogy kapcsolatba léptem 1el,életem reszeve vált,elgondolkodtam nemis olyan rossz a gyerekvállalás. Ez 1 év.
2018. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi lett?
2022. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!