Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell annyit foglalkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell annyit foglalkozni az egyes párkapcsolatokban lévő nagy korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

2017. nov. 22. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Én sem értem, hogy miért lovagolnak ezen állandóan. Magánügy igazából ki milyen korú személlyel van együtt.

Tök mindegy, hogy apa/anyakomplexus vagy szimplán üzleti kapcsolat. Azért van vele mert vele akar lenni, ennyi.

2017. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Mert jó csámcsogni más dolgán.

Addig sem a saját nyomorukon rágódnak.

2017. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nagy korkülömbséges kapcsolatú embereknek tökéletes az élete xD utolsó. Pusszantom a lelkedet
2017. nov. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Röcsögei Péter ***** válasza:
100%
Mert sokan nem mennek elmeorvoshoz, amikor mások magánügye foglalkoztatja őket megszállottan.
2017. nov. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Én 23 éves lány vagyok a párom pedig 33 éves.

Ez csak 10 év korkülönbség, de sokan még ezen is hüledeznek pedig szerintem 10 év az nem sok.

Annó velem egy idősekkel jártam, de már nem vonzanak. Úgy veszem észre, hogy sokan húszon évesen is elég gyerekesek. Én pedig jobban érzem magam egy érett emberrel. 3 éve boldogan élünk együtt! :)

2017. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
cseréld le még idősebb pasira :D
2017. nov. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

En egyaltalan nem ertem miert lovaglonak ezen az emberek a szuleim kozott 9 es fel ev van

Egy diszkoban ismerkedtek meg egymasba szerettek 2 gyerekuk van ennyi

Raadasul nem is lathato ez a kis korkulonbseg

2017. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!