Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha a telefonom és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a telefonom és a számítógépem a mindenem?

Figyelt kérdés
Imádom munka után gépezni, telózni stb. Órákat elszórakozok velük. Ha nem vagyok hajlandó ezekről lemondani, akkor nem is való kapcsolat nekem?
2017. nov. 22. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell lemondani róla, viszont az, hogy neked minden más csak másodrendű, na, az kizárja egy valamire való kapcsolat lehetőségét.
2017. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Igen, az.


Valóban nem való kapcsolat neked.


Na mondjuk, ha tudsz csajozni, akkor felszedhetsz nőket 1-2 éjszakára, de párkapcsolatba nem fognak belemenni veled.

2017. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kösd össze a kellemest a hasznossal: ismerkedj netes társkeresőkön. Miközben használod a "mindenedet", lehet, hogy valóban rátalálsz a Mindenedre...
2017. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nem gond.

Bár, én nem vagyok ilyen, párom totál simult a dologhoz elején.

Mivel nem egy bamba ember, hanem túllát bizonyos dolgokon, tudta hogy amikor összejöttünk mi miért volt.

Egyke vagyok, aki anno elég antiszoc volt, és depresszió miatt erős játékfüggő. (online-nem fizetős)

Így mikor összejöttünk, ő képes volt órákig ott ülni mellettem, és nézni ahogy én cod2-zök. Aztán ahogy a kapcsolat mélyült, ez lecsengett. Jelenleg csak akkor ülök gép előtt, ha már kifőztem, kitakarítottam, tanultam már, és ő éppen vizsgára tanul. Mint pl most.

Szóval, én amondó vagyok, ezekről valaki le tud szoktatni....de hobbinak se rossz, pláne hogy nem egyedüli. Xboxozni is lehet kettesben pl...

2017. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A 2-es vagyok.


Előző! Ez jó volt. :D

2017. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
(3-asnak írtam)
2017. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
vedd el a gépedet feleségül
2017. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%

Igen, irtó gáz.

Eléggé silány lehet az életed, ha ez a két kütyü köt csak le téged.

Előbb nőj fel agyilag és csak utána akarj párkapcsolatot.


Senkinek se kell nagygyerek, aki gép és telefonfüggő.


Mindent lehet, mértékkel.

2017. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Csak még kell találnod a párodat. Én is ilyen vagyok, a barátom szintén. Együtt játszunk, együtt nézzük a legujabb teszteket, tavaly évfordulóra gamer configot kaptam tőle, ilyesmik. Egymás mellett vannak a nappaliban a gépeink is. Évek óta boldog kapcsolatban élünk. Ilyet keress, ne olyat aki szerint gyerekes vagy még szánalmas, meg aki azt akarja hogy lemondj arról amit szeretsz. Senkinek sincs joga megmondani neked, hogy mi a normális.
2017. nov. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!