Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor kitalálni a Karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor kitalálni a Karácsonyi menüt?

Figyelt kérdés

A barátom szeretné hogy megbeszélnénk a Karácsonyi menüt most, konkrétan egy hónappal előtte. Azt se tudom, hogy holnap mit fogok kívánni, hol szeretnék enni nem hogy jövő hónapban. Nyilván én sem a Mekiben akarok enni de előre tudni hogy 1 hónap múlva éppen akkor mit fogok kívánni az micsoda? Nem elég pár nappal előtte megbeszélni hova megyünk vagy mit készítünk? Hiába találom ki hogy legyen hal ha éppen akkor nincs hozzá kedvem vagy neki. Senkit nem várunk vacsorára, honnan kellene tudnom hogy éppen mit fogok kívánni akkor?

Nem vagyunk vallásosak se egyébként.


2017. nov. 23. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

Vannak ilyen emberek, akik mindent hónapokkal előtte megterveznek. Baromi irritáló, mert úgy se úgy lesz, ahogy ő eltervezi.

Ha minden téren ilyen, akkor érdemes elgondolkozni, hogy összeilletek-e.

2017. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nincs abban semmi kivetnivalo, ha valaki elore gondolkodik, akar mar most beszerez egy-ket alapanyagot, hogy ne a karacsonyi oruletben kelljen rohangalni.


Persze, hogy nem tudhatod, hogy mit fogsz kivanni ... de azt mar biztosan tudod, hogy mit szeretsz. Az unnepi kaja azert sokkal kulonlegesebb szokott annal lenni, hogy csak legyintsenek ra.


Parod tok jofej, latszik rajta, hogy mar nagyon varja az unnepeket.

2017. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én imadom az egyik pizzeriaban a pizzat, turos csuszat, toltott kaposztat, langost de ma megis sushira voltam ehes es egy falat nem csuszott le volna az elozokbol pedig kedvenceim. Honnan tudjam elore hogy akkor epp mit kivanok? Beszerezni be tudom...
2017. nov. 23. 20:25
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Ő ilyen ember, megszoksz vagy megszöksz. Anyám az iskolai kirándulás előtt, vagy nyaralás előtt egy héttel készre bepakolta a bőröndöket. Nagyon idegesítő
2017. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Legyen svédasztal, problem solved.
2017. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha mentek valahova akkor érdemes már most foglalni asztalt mert később hely sem lesz. Am menü nálunk mindig kb ugyanaz, nemtom mit lehet ezen ennyit rugózni...
2017. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Már mi is beszélgetünk róla....van amit csak karácsonykor főzök ilyen hagyományféle, az tuti lesz.

Nekem is az a véleményem,hogy ünnepkor különlegesebb ételeket eszünk amire jó felkészülni, bár ha valaki aznap egy túrós tésztát akar összedobni azzal sincs baj.Ki hogy szokta meg,mit hozott otthonról.

Vedd poénra vagy egyszerűen csak hallgasd meg,esetleg mondd,hogy te is gondolkodsz rajta de még nem döntöttél.

Szerintem azért ez nem válóok.

2017. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha első közös karácsony, akkor megértem hogy egyeztetni akarja a hagyományokat. Ha például a te szüleid és az ő szülei is töltöttkáposztát esznek harminc éve, érdemes előre tisztázni hogy továbbviszitek a hagyományt, vagy inkább nem lesztek rosszul a töltöttkáposztától. Ugyanez ha különbözők a hagyományok, és tudni akarja hogy ragaszkodsz-e a saját hagyományaidhoz. Lásd be, nem túl praktikus december 20-án összeveszni azon, mit esztek, aztán 24-én reggel rohangálni a boltba, ha nyitva van, és elcs.szni az ünnepet.
2017. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
First World Problem...
2017. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Ezt most komolyan ki kellett ide írni?

Szegény párod...

2017. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!