Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elfogadható egy ilyen hiszti a barátomtól?

Figyelt kérdés

Másfél éves kapcsolatról van szó (mindketten 32 évesek vagyunk), összeköltözés előtt állunk, külföldre megyek a szerelmemhez pár hónap múlva. Eddig azt hittem, ő a nyugodtabb, de tegnap este akkora hisztit levágott, hogy komolyan elgondolkodtam, rábízhatom-e magam a kezdeti időszakban. A lakásban egy-két dolgot át kellett rendezni (nem egy nagy meló), hogy én is majd elférjek, valamint apróbb munkálatokra van szükség, amik már fél éve aktuálisak, de nem rendezte el még ezeket. Elkezdett panaszkodni, hogy mindenki hülyének nézi, mindenki hitegeti, hogy majd segítenek a javításban és a cuccolásban. Meg amúgy is, egész nap semmit nem csinált, mindenből elege van. Kifakadt, hogy az utcát fűti, még nyáron is, mert valami elromlott már régóta. A tulaj meg tesz mindenre. Olyan volt mint egy hisztis nő, kiabált velem, és ha próbáltam nyugtatni, minden kérdésemet zokon vette, hogy én tuti lenézem emiatt. Erre elsírtam magam, és elgondolkodtam, hogy ha ilyen kisebb dolgokat nem tud megoldani, hogy működik majd ez az egész ott idegenben a kezdet kezdetén. Egy sima átpakolás és javítás ilyen "stresszt" okoz nála.

Köszönöm a véleményeket.


2017. nov. 24. 19:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy én sem vagyok egy egyszerű eset, de rugalmas és optimista mindig. Amúgy nagyon szeret engem, mindent megtesz, amit tud, de inkább látok benne egy hisztigépet mint egy talpraesett férfit sajnos.
2017. nov. 24. 19:50
 2/14 anonim ***** válasza:
1%
Ha nő lenne, jobban elfogadnád neki, gondolom...
2017. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2

De nem nő, hanem férfi.

Akiben mindig én tartom a lelket, ha a külvilág "bántja"...

2017. nov. 24. 20:00
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

Bocs, de nem a "lelket kell tartani benne", ha kevés egy feladathoz, hanem szintén beleállni - főleg, ha már a te kedvedért megy a bsazkodás.


"A lakásban egy-két dolgot át kellett rendezni (nem egy nagy meló), hogy én is majd elférjek, valamint apróbb munkálatokra van szükség, amik már fél éve aktuálisak, de nem rendezte el még ezeket."


Szóval kapd föl szépen azt a melóskesztyűt, oszt' lehet rendezkedni.

2017. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
négyes, nem tudsz szöveget értelmezni? Pár hónap múlva megy ki hozzá.
2017. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Biztos kanstruált.
2017. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#4

3000 km van köztünk ;)

Én mondtam neki, hogy várjon meg vele, sokat költözködtem már életemben. De ő szeretné megoldani, csak láthatóan nagy teher ez neki. Plussz mindig beszámol, hogy micsoda felfordulás van nála...

2017. nov. 24. 20:18
 8/14 anonim ***** válasza:
15%

"De nem nő, hanem férfi."


Akkor ez nemi alapú hátrányos megkülönböztetés? :)

2017. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Ő is ember, neki is lehet rossz napja nem csak neked. 31N
2017. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem te irtad ki multkor a kerdest, hogy nem erzed hogy varna teged ott kint a parod?
2017. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!