Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagálom? Mire gondoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom? Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
Lehet gyerekesnek fog tűnni a kérdésem,pedig nem vagyunk tinik.pár nappal ezelőtt töltöttem fel pár közös képet facére,de párom nem lájkolta őket.tudom,hogy ez nem olyan nagy baj,de nekem rosszul esik.eddig minden felöltött képemet(profilkép,közöskép....)lájkolt.megkértem,hogy kedvelje őket,megígérte,hogy fogja is de nem tette.és ez engem nagyon bánt.főleg,hogy egy ex barátnője is kedvelte ő meg nem képes rá.kezdek kédelkedni az érzéseiben....tudom nem nagy dolog de jól esett volna és ő ezt leszrja....
2017. nov. 24. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
az ilyennek bezzeg van párja... most mondjátok meg, van igazság a Földön? :D
2017. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Rám értetted vagy a páromra?
2017. nov. 24. 22:10
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarlak megbántani,bocsáss meg,de ennél orbitálisabb badarságot még nem hallottam. Most komolyan,kit érdekel az a tetves facbuk? Ennyire ott éled az életed? Ilyeneken problémázol és még te nevezed magad felnőttnek? Én taknyos 18 évesen is max egy hónapban 5-ször mászok fel arra a nevetségesen használhatatlan oldalra. Kit érdekel a "like" meg a hasonló badarságok? Ha ennyire fontos akkor keress egy pozőr pasit aki majd le se teszi a taplofonját egész nap. Jóccakát!
2017. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem értitek amiről beszélek/írok....
2017. nov. 24. 22:23
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Úristen! Én nem vagyok ilyen idióta én miért nem érdemlek pasit?
2017. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Eddig minden képedet lájkolta.

Felvállalja nyilvánosan a kapcsolatotokat.

Szerintem nincs okod az aggodalomra.


22/N

2017. nov. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Végre az utolsó válaszoló érti miről is szólt a kérdésem.emiatt aggódim.hogy nem mer már felvállani.valamiért bizonytalan vagyok a páromban.pedig okot nagyon nem adott rá.max annyit hogy már nem annyira bújós kint volt korábban.meg már nem kindja annyiszor higy szeret.
2017. nov. 24. 22:43
 8/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok elírásért.telóról írok
2017. nov. 24. 22:44
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
első vagyok: én is értettem. Csak fájt, hogy mennyire idióta vagy.
2017. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idióta hanem rengeteget csalódtam már életem sotán.és párom már nem foglalkotik velem annyit mint korábban.az érzéseit sem kutatja már ki annyira.ha bármi pribléma van mjndíg úhy jön ki a végén hogy én dramatizálok túl mindent.nem foglalkozik azzal ha megbánt valamivel.de ő viszont mindenen besértődik.ok nélkül féltékenykedik.és még sorolhatnám
2017. nov. 24. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!