Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bánt meg folyton, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt meg folyton, mikor már azt hiszem, hogy minden rendben?

Figyelt kérdés

Az egész házassági az ez szövi át: Megbánt, megsértődöm. Próbálom normálisnak látni őt, mikor megbocsájtok ismét megbánt.

Egy példa: Tegnap előtt felpofozott, hogy nem vasaltam ki az ingjét. Megsértődtem. Ma estére már kedvesnek is tűnt, mert meg akarta maszírozni a hátamat. Mutatom neki hol fáj, erre ilyet szól: Te vandál, ne tellegess.

Mindig ez ismétlődik, másoknàl is?


2017. nov. 25. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

He? Felpofozott?

Úgy szájbaverném az ilyen alakokat, tudom az erőszak erőszakot szül, de akkor is kitekerném a nyakát az ilyen embereknek, meg neked is kérdező, hogy vagy ilye bolond, hogy eltűröd?

Fuuhhhh.......!!!!!

Meg is érdemled, minthogy rúgnád tökön.

Nekifutásból, jó nagy lendülettel minden düdöd, gyűlöleted, energiád beleadva...áhhhh mindegy csak felbszom magam.

2017. nov. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felpofozas eseten csomagolni kell,nem megsertodnim
2017. nov. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nálunk nincs ilyen, mert én tartom magam annyira, meg van annyi eszem, hogy az első pofon után repülne, nem sértődgetnék, hanem bármennyire szeretem is, cuccok az ajtó elé, zár cserélve, vagy pedig ha övé a lakás akkor én lépnék le mîg haza nem jön.


De ez csak hipotetikus állítàs, mert az én férjem normàlis, nem egy agresszív gyökér.


De neked valószínűleg tetszik, "mert szereted".


Majd mondogasd ugyanezt, ha nem àll meg egy pofonnál, hanem félholtra ver "mert épp megérdemelted".

2017. nov. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
KAMU
2017. nov. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ehem... szóval felpofoz, te meg utána megmasszíroztatnád magad vele. Szép pár vagytok..
2017. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!