Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vennetek ra egy baratnö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vennetek ra egy baratnöt elettarsat, hogy zsiregetes celjabol sportoljon együtt a pasival rendszeres szabadidös programkent?

Figyelt kérdés

A problema nekem most nem aktualis, mert egyedül vagyok, de pl a munkatarsnöim nagy resze kezd ugy elhizni mint egy kismalac. Ha hasonlo problemaval talalkoznek biztosan mindent alkövetnek hogy ravegyem a hölgyemenyt valamiylen rendszresen mozgasra együtt. Gyakorlatilag mindegy miylenre csak egesse a zsirt minel jobban.

Kerdes hogy hogyan?

Mert uyge ilyenkor szokott jönni a kifogasok garmadaja...



2017. nov. 25. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Gyere malackam futni velem :)
2017. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

", de pl a munkatarsnöim nagy resze kezd ugy elhizni mint egy kismalac"

Nem mindegy? Nem a te nőid, nem te fekszel le velük.


Amúgy a kérdésedre az a válasz, hogy eleve olyan nőt válassz magadnak (mert te még amúgy szingli vagy), aki figyel az étkezésre és az edzésre. Ha ezek nem maguktól jönnek, akkor nyögvenyelősen fog menni minden.


22/N

2017. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem is tudom, de talán egy guminőt, mindig olyanra fújsz fel, ahogy neked tökéletes.
2017. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is az étkezésen sokkal nagyobb a hangsúly, mint a mozgáson. Ha plöttyedt, azon segít valamit a mozgás, ha hízik, akkor a diétával van baj.


Mellesleg honnan tudod, hogy ennek a képzeletbeli barátnődnek bejönne a közös ugrabugrálás? Lehet, hogy neki egyedül jobban menne.

2017. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Kergesd őket pörzsölővel.
2017. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, és csak magamból indulok ki. Alapvetően vékony testalkatú voltam mindig, de olyan szinten, hogy a nadrág szinte leesett rólam. Orvoshoz kellett járnom, aki beinjekciózott, hogy egyek, de nem sokat segített. Elkezdtem tini koromban fogamzásgátlót szedni, és a hormonrendszerem annyira felborította, hogy elkezdtem hízni. Nem lettem kövér így sem, de legalább voltak vonalaim. Manapság már elvégeztem munka mellett egy egyetemet, éjjel nappal vagy dolgoztam, vagy tanultam, most meg szintén annyit dolgozom felnőttként, mint egy hátasló. Szülni még nem szültem, gyerekem meg férjem még nincs. Csak gondoltam, mielőtt még leszólod ezeket a "tehén" nőket, jobb, ha tudod, hogy nem minden nőnek az az élete, hogy úgy nézzen ki, mint egy barbi, mert nincs rá pénze, vagy ideje, vagy eleve egészségileg hiába tesz érte, nem tud bizonyos testi adottságokon változtatni. Neked pedig ajánlom, hogy ha már ennyire felszínes vagy, és csak az érdekel, ki hogy néz ki, akkor már egy szintén ilyen felszínes senkit válassz magad mellé, akit ha lehet, ne ejts teherbe, mert neki is nagy lesz a hasa, és a terhességi csíkjai is meg fognak maradni...
2017. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig akkor hízok meg amikor boldogtalan vagyok. És értelem szerűen akkor tudok fogyni amikor rendben vagyok lelkileg. De nem sportolnék közösen a pasimmal, egyedül szeretek mozogni, és engem idegesítene, ha bele akarna szólni abba, hogy mit hogyan csináljak.

De te vagy a legidegesítőbb, mert neked nem is a barátnődről van szó, hanem idegen nőknek az életébe szeretnél bele avatkozni, képzeletben velük hadakozol, hogy kifogásokkal élnek stb...közben meg ez nem is a te problémád.

Ha lesz nőd szeresd, tisztelt, fogadd el és elégítsd ki rendesen. Ha boldog lesz és megkapja amire szüksége van, nem a csokiban fogja keresni a boldogsághormont...

2017. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Amikor egy nő kijelenti, hogy dagadt és le akar fogyni, akkor támogatni kell, el kell látni tanáccsal. Mert szerintem ezt minden dagi nő érzi és tudja és el is mondja a párjának.

Rajtam csak 10 kiló felesleg volt, amikor elkezdtem nem jól érezni magam. Ezt sokszor mondtam a páromnak is. Eltűntek a szép vonásaim, megjelentek a hurkáim. Azt mondta ő így is szeret, de ha tényleg ennyire nem érzem jól magam a bőrömben, akkor tegyek azért, hogy máshogy legyen. Tettem, ő pedig azzal támogatott, hogy ugyanúgy étkezett, ahogy én. Egészségesen. Esténként együtt jártunk mozogni. Szerintem ez így iszonyat jó volt! Nehéz úgy figyelni ezekre a dolgokra, ha közben a párod tömi magába az egészségtelen cuccokat, neked meg csöpög rá a nyálad. Mi kiiktattunk itthonról minden ilyesmit és így működik.

2017. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

"Nehéz úgy figyelni ezekre a dolgokra, ha közben a párod tömi magába az egészségtelen cuccokat, neked meg csöpög rá a nyálad"


Pedig a mértékletesség az igazi erő. Ha nincs itthon csoki, nem eszem, ez logika. Van itthon csoki, és nem zabálom meg azonnal, hanem csak kockánként? Az erő.

2017. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!