Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sracok, kinek mennyi ido kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rittyentö kérdése:

Sracok, kinek mennyi ido kell a patron ujratolteshez? Amikor eldurrasz eloöször utana mennyi idö utan tudod a következö menetet tolni? Kb mennyi perc?

Figyelt kérdés

2017. nov. 25. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Hát nem vagyok férfi, de el tudom mondani páromnál hogy szokott ez lenni. Igazából két véglet van, vagy azonnal jön a második menet, vagy várunk egy kicsit. Az előbbinél kicsit nehéz fenntartani a merevséget, de sokkal tovább tart a második menet. Ha várunk, akkor 20-30 percet szoktunk. Páromnak ez jobb azt mondja.
2017. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ előtte mikor mentem el utoljára. De merevedésem simán van 10 perc után. A probléma inkább az, hogy az ilyen második menetben már nem mindig jutok el az orgazmusig, még ha órákon keresztül csinaljuk akkor sem. Bár én alapból lassan lövő vagyok, az első "patron" ellövésére is simán kell 30-40 perc. Nálunk altalában napi 1 menet van, inkább este, hétvégén kettő, mert reggel is sokszor ráérünk.
2017. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nő függő...
2017. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nőfüggő, és hogy mióta vagyok vele. :)


Bár egy kis spuritól akár fél perc múlva újra lehet kezdeni, ha egyáltalán be tudom fejezni az elsőt! :D

2017. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Megállás nélkül. Lövés után is merevedik tovább.
2017. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nőfüggő mit jelent? Mennyire tartjátok kívánatosnak?
2017. nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!