Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítettem a szomszéd srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítettem a szomszéd srácnak a barátom szerint ez már hatalmas baj?

Figyelt kérdés

Én 4 hónapja költöztem a barátomhoz,most panelban lakunk együtt. A szomszédba pár hete költözött be egy férfi akivel pont a beköltözése napján én talàlkoztam is vele a liftben. Hozta fel pár cuccát, aztán amikor ugyan ott szálltunk ki akkor mondtam,hogy szomszédja vagyok. Akkor derült ki,hogy a teherautóból amit bérelt pakolják be a cuccait stb. Csak erről beszéltünk és utána felajánlottam a segítségemet. Mondta,hogy sajnos egyedül kell cipekednie,mert azért,hogy még fel is hozzàk a cuccait rá kellett volna fizetnie és annyi pénzt már nem tudott "kidobni". Úgy hogy ami kisebb dolog volt mint pl mikró vagy tàskák azokat én egymagam felvittem. A többi ami nagyobb dolog volt és befért a liftbe abban egy másik srác segített neki aki szintén ott a panelban lakik.. csak alattunk. Utána meghívott egy italra,de mondtam,hogy erre semmi szükség,szívesen segítettem és elköszöntünk egymástól. Aztán köszönő viszonyban lettünk,majdnem egyszerre..egy időben megyünk dolgozni hétköznap és olyankor talàlkozunk, valamint a pékségben is néha összefutunk és akkor egymásra köszönünk,de ennél több sosem volt. A barátom is tud erről,meséltem neki,hogy segítettem ennek a srácnak cipekedni stb. Nem zavarta, csak meghallgatott és mondta,hogy ne emeljek bitang nehéz dolgokat stb.

Aztán nem régiben elöző héten ezzel a szomszédunkkal a liftben megint találkoztam és láttam,hogy valamiért idegeskedik,telefonált,de abból nem sokat tudtam meg. Mondhatni semmit,csak cifrán beszélt valakivel. Utána kérdeztem,hogy valami baj van? Munka? Vagy magánügy? Erre kaptam válaszul,hogy ha van kedvem akkor segíthetek neki és közben beszélgethetünk. Szerintem ez ártalmatlan dolog volt,nem flörtöltünk, sosem beszéltünk személyesebb dolgokról,mégis közvetlenek voltunk egymással és mindig barátságos maradt a légkör. Egy ágyat kellett összeraknunk,főként a rajz..az az útmutatón próbáltam kiigazodni és mondtam,hogy mit hova kellenne illeszteni,melyik lépés következik. Sokkal gyorsabban haladtunk így. Egyedül is csináltam már ilyet és nekem 2 napomba telt. Így meg 6 óra alatt végeztünk. Amúgy azt pl nem mondta el,hogy miért volt mérges,más dolgokról beszélgettünk közben. Én a kutyámról,munkáról,kollégákról ő meg szintén akkor ezt a témát érintette leginkább. Közben meg haza ért a párom is és akkor kezdődött a baj! Átmentem a barátomhoz,köszöntem neki,szóltam,hogy segítek a szomszéd srácnak, még kb fél óra és készen vagyunk,de ha szeretne besegíthet ő is. Viszont ő totál felhúzta magát ezen,mert azt mondta nem vagyok normális! Azóta is ilyen jóban vagyok vele? És hogy a srác teljesen rám nyomul, mióta vagyok vele és mit csinálunk pontosan? Ezután próbáltam megmagyarázni mindent,megnyugtatni,de folyamatosan közbe szólt és csak veszekedtünk. Közben ájtött a szomszéd srác aki köszönt nekünk és Ő is megerősítette,hogy nehogy valami mást feltételezgessen itt bárki is,csak segítettem neki és baráti csevej volt. A csattanó akkor jött amikor a srác azt mondta a barátja nemsokára jön hozzá pár hétre. Nem mondta ki,hogy férfi..de kicsit zavarba jött, meg felhúzta párszor a szemöldökét mintha utalni szeretne valamire. Utána NÉGYSZER biztos hogy bocsánatot kért és elment. Mondtam a páromnak,hogy szerintem lehet meleg a szomszédunk..vagyis nekem úgy jött ez le! De szerinte ez nem igaz,csak egy férfi barát,nem lát e mögött többet,mármint a srác viselkedése alapján ott akkor ő nem azt szűrte le,hogy arra utalna...hogy a párja jön hozzá. Konkrétan azt kérte tőlem,hogy sürgőssen felejtsem el,hogy segédkezek bármiben is és barátkozok ezzel a pasassal. Nem tudom..nekem ez nagyon fáj! Mármint,hogy ennyire nem bízik bennem? Ennyi idő után,pont most? Ekkora veszekedés mint elöző héten..már évek óta nem volt! Szerintetek is igazam lehet? Én amúgy nem hiszem,hogy bármit is akarna tőlem. Szimplán csak rendes férfi. Amúgy férfi barátom eddig nem volt még. Lehet ez zavaró lehet a páromnak,pedig hiszem,hogy van azért barátság..!!



L


2017. nov. 25. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Én a barátodnak adok igazat. Átmész csak úgy a vadidegen szomszéd lakásába, segíteni ágyat szerelni? Hat órán át?! Te nem vagy százas.
2017. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

Ha ennyire érdekel más ember sorsa/élete...nekem is segíts már.

Holnap segítenem kell üveggyapotot plafonra rakni. Nincs se szemüveg, se védőruha.

Csináld már meg nekem, köszi. ;)


Amúgy meg ne vágd annyira magad, mert megb/\sznak, aztán te is szaladsz hestegeeeelni, hogy #metoo szexuslis zaklatásnak lettem kitéve...stb. -.- hülye gyökér vagy! És ha leteper? Vagy megöl? Akkor mit csinálsz?

Tudod mennyi elmebeteg van, tudod mennyi pszichiátriai beteg van magyarországon? Krv/\ sok!!!

Sose lehet tudni, jobb távolságot tartani! És lassan közeledni, barátkozni. Figyelj oda erre.

2017. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Női-férfi barátság nem alakul ki 1-2 hét alatt. Pláne akkor nem, ha az a bizonyos férfi egyedülálló, korobeli és talán még vonzó is. Ha meleg akkor persze no para, ha nem az akkor viszont érthető a féltékenység valamilyen szinten.


Ilyenkor mindig azt szoktam mondani, hogy képzeld magad fordított helyzetbe. Összeköltöztök, a szomszédba pedig odaköltözik egy csinos lány akinek a párod egyből felajánlja, hogy segít neki becuccolni majd itt is, ott is összefutnak végül közösen szerelik össze az ágyát és mindezt pár hét leforgása alatt.

Gondolom téged is zavarna a szitu, hogy miért lebzsel a párod ilyen gyakran a szomszéd lánynál és nem nyugodnál meg a "csak barátok vagyunk" szöveggel.

2017. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Pont igy kezdodnek a legszebb szerelmes vigjatekok...

Es ott ernek veget, hogy jol meggyurjatok egymast az osszeszerelt agyon :D.

2017. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Jaguar +1
2017. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nekem nem tetszik külsőre! Egyáltalán nem tartom vonzónak! Csak szimpatikusnak találtam,mert kedves volt az első perctől és közvetlen. Amúgy a barátnőm is hasonló természet mint ez a srác. Csak ugye a barátnőm...nőből van. De szinte ugyan ez a közvetlenség,kedvesség az ami jellemző rá. Nem lehet félelemben élni,csak azért nem ismerkedni,mert mivan ha megöl,baltás gyilkos és ilyesmi! Engem egyáltalán nem zavart volna ez fordított esetben. Főleg nem úgy,hogy mivel én is,tehát fordított esetet nézve..ő is jelezte,hogy a szomszédnak segített stb. Valamint még azt mondtam,hogy szerintem ő is benézhet ha bekopog,jöhet segíteni vagy csak beszélgethetünk stb. Szerintem van,létezik barátság nő és férfi között. Az exemnek voltak lány barátai, és sosem zavart ha találkozott velük vagy beszélgettek! Nem mindenkivel akar az ember du%i akivel szimpatizál! Felnőtt emberek vagyunk...emberek! Nem állatok!


De értem és köszi a kommenteket,véleményeket.

2017. nov. 25. 22:16
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
A nők sosem értik meg, hogy mi férfiak nem akarunk csak barátkozni veletek, legfeljebb akkor, ha olyan rondák vagytok, hogy az oroszlán sírva enne meg.
2017. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon fura, hogy neked ez meglepő. Fordított esetben vágnám úgy szemközt a pasim, hogy csak ugy barátságból mehetne a szomszédba borogatásért.
2017. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
#7 ezt a szöveget még nem hallottam, óriási 😂😂👍
2017. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Azèrt ennyire màr nem kène közvetlennek lenned. Èn se dìjaznàm, ha arra jönnèk haza hogy a fèrjem a szomszèd csajjal van èppen.
2017. nov. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!