Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet a barátnőmmel, hogy nagyon gyakoriak nála az olyan időszakok, amikor egy héten 6 napot is veszekszünk, rossz kedve van, mindenre ideges és ezáltal eléggé rossz köztünk a légkör. Hozzáteszem, hogy ezt a rossz légkört az esetek túlnyomó többségében ő okozza. Nagyon nagy probléma az is, hogy képtelen a normális kommunikációra, soha de soha nem tud semmit sem nyugodtan közölni velem, ha valami nem tetszik neki. Múltkor is volt egy ilyen, egymás mellett feküdtünk, próbáltam puszilgatni, először semmi reakció, próbáltam másodszor, de nem is nyomulósan csak gyengéden, erre a lehető legundorítóbb hangnemmel reagált hogy "jaaj hagy már békén folyton csak puszilgatsz" és ezután az egész estének is annyi lett. Én megértem hogy minden nőnek vannak ideges napjai, de nála ez rettenet gyakori, vannak olyan időszakok amikor az ilyen esetek napirenden vannak és hosszú ideig egy normális, nyugodt légkörben eltöltött napunk sincs.

Ezenfelül még azt is csinálja, hogy amikor már hagyom őt hogy "kicsim minden rendben nem haragszom", akkor elkezdi kihasználni a gyengeségeimet és készakarva megbánt. Ilyeneket képes mondani hogy szex közben néha másra gondol, meg hasonlók.

És jelenleg is már egy hete valami feszültség van köztünk nap mint nap, talán egy nap kivétellel. Tali elején minden oké mosolyog meg minden, de kb fél óra után elkezd néha rettenet undorítóan viselkedni.

Nem tudom hogy kezeljem a helyzetet. Nagyon sokszor előfordult az már, hogy a legszivesebben azon nyomban szakítottam volna vele. Viszont a fentiekkel ellentétben amikor jó a hangulata akkor iszonyatosan tud szeretni és élvezni a jelenlétemet, hozzám bújik, ölelkezünk, jókat szexelünk. Tehát a jó pillanatok nagyon minőségiek vele.


Ne kérdezzétek hogy ezt miért nem vele beszélem meg, mivel már rengetegszer oldottuk ezt a dolgot, meg mondtam is neki, hogy ha így fogja folytatni akkor én ezt így már nem fogom sokáig bírni, mivel pszichikailag rettenetesen kimerít az egész. Ezt egyszerűen néha nem lehet kibírni, pedig nem vagyok egy gyenge idegzetű ember. És én sem vagyok hibátlan, a kapcsolat elején nagyon sokat zavartam, állandóan hivogattam és nem hagytam békén, túl nyomulós voltam az ágyban is, de ebben mostanra már javultam, de ennek ellenére mintha ő még mindig ugyanúgy kezelne, mintha olyan lennék mint régen (sőt néha még rosszabbul).


Volt már valaki hasonló helyzetben? Ha igen, hogyan oldottátok meg a dolgot? 1 és fél éve vagyunk együtt. Én 25/F ő 18/L .



2017. nov. 26. 03:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy ezek a veszekedések vagy egyéb összezördülések általában nem végződnek több napos nembeszéléssel egymással, általában aznap vagy legkésőbb másnap kibékülünk, de az a gond hogy rettenetesen sok van belőlük, eléggé kellemetlenek tudnak lenni és nagyon sokszor egyik követi a másikat, néha egy egész héten keresztül is.
2017. nov. 26. 04:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nő létemre mondom nem értelek. Miért kínlódsz vele? Azért mert hét napból az a maradék egy amikor épp normális és nem veszekszik az jó és minőséginek tartod?

Szerintem azon az egy napon is az van benned, hogy na, mikor tör ki a cirkusz megint.

Nekem anyám ilyen, mindig is ilyen volt, lételeme a veszekedés. Soha nem volt egy normális, nyugodt napunk. Már 400 km-re élek tőle 20 éve, de ha pár napra hazalátogatok akkor is csak a feszültség és veszekedés megy.

Ne akarj magadnak hasonlót, hidd el tudom miről beszélek, pokollá teszi majd az életed.

44N

2017. nov. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, ez egy halott dolog.
2017. nov. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Másfél éve együtt vagytok ami azt mutatja hogy ő is hajlandó a problémákat megoldani valamilyen szinten. A kapcsolatok egyik meghatározó alapja a kommunikáció. Ideges mert valami problémája van amiről tudnia kellene beszélni veled. Mond neki hogy szeretnél segíteni benne akármi legyen az, ha esetleg ideges lesz közben akkor azon leszel hogy megnyugtasd. Így megpróbálod a maximumot kihozni a helyzetből. Ha ezek után sem tudjátok együtt kibogózni hogy mi a gond akkor nem tehetsz semmit.

,, A folyton csak puszilgatsz " kijelentés önmagában eléggé rosszat sugall. Lehetséges az is hogy kielégítetlen vágyai vannak a szex terén, esetleg kérdezd meg tőle hogy minden okés-e mit csinálj másképp.

2017. nov. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bence_ ***** válasza:

Gondolkodj el azon, hogy te ezt miért csinálod?

Olyan messze vagytok egy harmonikus, szerető kapcsolattól mint Makó Jeruzsálemtol.

Szeretet, tisztet teljes hiánya van.

Épeszű ember ilyet nem mond. "Ilyeneket képes mondani hogy szex közben néha másra gondol, meg hasonlók.".

Menj el egy pszichológushoz mert tuti valami önértékelési gondod van.

2017. nov. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hisztis picsuszt nem kezelni, hanem kicseszni kell a francba. Ostoba kisgyerek meg, aki nem tud uralkodni magan.
2017. nov. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Próbálok neki időt hagyni még, hátha, de már nagyon telik be a pohár. Amúgy #1-pontosan ezt érzem. Bennem van sokszor akkor is ez az alap feszültség hogy mikor robban ki, ha minden rendben van. Az egész csaj egy nagy aknamező tele sűrűn rakott taposóaknával.

A szex ami azt illeti, meglehet hogy vannak kielégítetlen vágyai. Viszont állítása szerint ez az utolsó hónapban javult, ez lehet igaz is mert a szexről volt pár konstruktív beszélgetésünk mostanában (ideje volt, eddig az összes kérdésre hogy "mi tetszene neked?" az volt a válasz, hogy "fogalmam nincs", amit meg én próbáltam új dolgokat azok meg nem jöttek be. De szerencsére a szexhez való hozzáállása legalább javult kicsit.

Nincsenek önértékelési gondjaim, csak simán megbántott amit mondott. Bár ha így folytatja akkor hamarosan lesznek...

Nagyon nehéz lenne elhagyni mivel rengeteg szép közös emlékünk is van, viszont az idegeimet sem akarom tönkretenni. Nemtudom...

2017. nov. 26. 10:20
 8/8 Bence_ ***** válasza:

Önértékelési gond abból latszik, hogy benne vagy egy ilyen kapcsolatba.

Csajnak mentális problémái vannak.

Ha rendben lennél akkor csak szakemberként találkozhatnál ilyennel.

2017. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!