Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megaláznátok így a párotokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megaláznátok így a párotokat? Mennyire tolerálható ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
2éve vagyunk együtt, 1éve együtt is lakunk. Én társaságibb ember vagyok tőle, igénylem a csajos estéket, a beszélgetéseket. Ő zárkózottabb, és féltékenyebb. Mikor összeköltöztünk, ő minden lány ismerősétől eltávolodott, de nekem van pár fiú barátom. Az egyik ilyen fiúval összefutottunk, és én meghívtam magunkhoz egy kávéra. Nekem tök természetes volt, de valaki "riasztotta" a páromat, és ő hazaérve se szó, se beszéd elzavarta a barátomat. Nagyon kínos volt, azóta a párommal nem beszélünk, szerinte más is ezt csinálta volna, ha a barátnőjét egy pasival találta volna kettesben a lakásukban.
2017. nov. 26. 10:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
69%
miért kellett felhívnod magatokhoz? nem lett volna elég ha beültök egy kávézóba?.. tipikus eset amikor egyik fél sem hibáztatható, de te lehetnél egy kicsit tapintatosabb is a pároddal
2017. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
28%
Te aláztad meg őt ezzel a viselkedéssel. Kettesben a lakásban, miközben párkapcsolatod van, te normális vagy? Fordított esetben neked hogy esne? Mész haza, és a szeretett párod éppen kettesben kávézgat nálatok egy "barátnőjével".
2017. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem illett volna előre szólnod, hogy valakit felhívsz magatokhoz, a nemétől függetlenül. Közös otthonunkba én se hívogatok fel random embereket csak úgy, anélkül hogy a férjem tudna róla, és nem azért mert féltékenység meg jajj, biztos megcsalom, hanem mert az ugyanúgy az ő birodalma is és ugyanúgy az ő intim szférája is, mint nekem. Szerintem kissé taplóság úgy meghívni valakit otthonra, hogy nem szólsz róla a veled egy háztartásban élőknek. Az meg a másik, hogy lehet, neked természetes ez a szituáció, de a párodnak nem az, és hasonló helyzetben ha te mennél arra haza, hogy egy idegen nővel kávézgat a tudtod nélkül, akkor lehet, hogy benned is másodlagos gondolatok születnének és nem örülnél a szituációnak.


Én jelen esetben a párod pártján állok, sajnálom.

2017. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
35%

Én a srácot lehet nem csak simán elzavartam volna... :)

Nem gáz az, hogy vannak fiúbarátaid, de helyén kell tudni kezelni ezt. Ez nem a megfelelő mód, hiszen közös lakás, így illik mindkét félnek tudnia, ha bárkit felvisztek.

Eszembe sem jutna olyan lánybarátomhoz felmenni, akinek van barátja. Tiszteletben tartom a lány barátját is, hiszen nekik az a közös életterület, ha ő invitál meg, férfiként csak akkor fogadhatom el. Én így tartom.

2017. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
34%
Nem alaznam meg ennyire a paromat, mert nem hivnek fel pasikat a lakasba, hogy ott kettesben kavezgassunk. Eleve nem kavezgatok mas pasikkal kapcsolatban elve. Plane nem az otthonomban... de jo, hogy rajottel a hibadra, es arra hogy ez nem toleralhato viselkedes. Remeljuk, valtoztayni fogsz, es nem hozod ot ilyen kenyelmetlen helyzetbe tobbe :).
2017. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
10%

Pedig teljesen érthető a dolog, te se tennél máshogy, ha hazaérve ott találsz valakit vele az asztal mellett...


Más az amikor az utcán elvagytok a sráchaverjaiddal és más az amikor kettesben vagytok órákat az üres lakásban. Kevés az olyan naív ember aki semmit rosszra nem gondolna (na őket szokták egy idő után megcsalni, mert úgysem veszi észre)

2017. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
48%

Miért zavarnám el? Ha nem bízom benne, akkor miért vagyok vele. Ha bízom benne, tőlem hetekig lehetnek kettesben egy helyen.

Ha meg ezek után vele maradsz, szólj neki 😊

2017. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
82%
Nem is értem. te magad írod, hogy tudod róla, hogy féltékenyebb. ennek ellenére szó nélkül egy pasival kávézgatsz a közös otthonotokban. Ráadásul titokban is akartad tartani, mert azt írod, őt "riasztották", szóval el sem akartad mondani neki, vagy szólni róla. Mi a kérdés?
2017. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
36%

#7


És ezt a balek vakságot szokták a legjobban kihasználni mikor rájönnek, hogy mindegy mit tesz, te bármilyen szar kamut megeszel majd. Ki tudja már most is mi megy a hátad mögött amit nem akarsz észrevenni...

2017. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
26%
A többi válaszoló leírta a véleményemet
2017. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!