Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb egyedülálló örömét leli mások szakításában?

Figyelt kérdés

Már sokszor észrevettem, hogy akiknek nem sikerül normális párkapcsolatot kialakítaniuk, szinte örömüket lelik, ha egy pár veszekszik vagy szétmegy.

Még a "legjobb" barátnőmön is észrevettem, hogy amikir szétmentek a párjával, hirtelen az én boldogságom is fájt neki.



2017. nov. 26. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Irigység fogalmáról hallottál már?

Vagy arról, hogy ha nekem sz..r, aki neki miért legyen jó?

Egyesek még jól bele is rúgnak a másikba.

Nehogy már a szomszéd fűje zöldebb legyen az enyémnél?!

2017. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én azért nem értem, mert attól, hogy esetleg én is szakítok, neki nem oldódik meg a magánéleti problémája.
2017. nov. 26. 13:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kéne a miérteket keresned. Mert sok emberben nincs logika, csak az egója vezérli, semmi más.
2017. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2: Pontosan! Én sem "értem" ezeket az embereket, illetve értem, csak nem tudom megérteni, naszóval érted!? :D


Ez amúgy érzelmi intelligencia hiányáról tanúskodik, semmi másról, szerintem. :( Én is 4 hónapja vagyok szingli, de ha az(ok) a cimborá(i)m aki(k) kapcsolatban van(nak) és szétmenne(ének) én nagyon lehangolódnék emiatt. :(

2017. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Tudod, megdöglött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is.
2017. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Marha eccerű kérlek: a legfőbb, és legelső szabály a REPRODUKCIÓ.


Ezért aztán a legtöbb egyedülálló sem tesz semmi különösebbet, mint hogy igyekszik reprodukálni az egyedülállóságát.

2017. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin is mindenki ilyen.
2017. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy fogalmaznék, örömét leli benne, csak önigazolást szerez abban, hogy miért jobb az egyedüllét.
2017. nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy írták előttem:

1. önigazolást szerez.

2. megnyugtatja, hogy nem ő az egyedüli, akinek rossz

3. mi van, ha az adott párt nem kedveli?

(Én párkapcsolatban élek, valamilyen szinten mégis örültem, amikor az egyik ismerősöm felbontotta az eljegyzést a volt vőlegényével. Ez azért volt, mert nagyon irritált a csávó, és a szakítás után mindenkinek ki is derült, hogy jahm, tényleg messze áll a normálistól, olyan dolgokat csinált. Valahogy amikor odajöttek ketten, feszélyezett volt a hangulat, nehezen tudtam beszélgetni az egyébként nagyon édes lánnyal. Most már van új barátja, és mintha kicserélték volna: látszik, hogy nyitott és nagyon boldog.)


22/N

2017. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem, miért kell mindenbe rosszindulatúságot belelátni! Én például azért lelem benne örömöm, ha a barátaim szakítanak a rossz párkapcsolatukkal, mert nem kell reggeltől-estig azt hallgatnom, hogy ők milyen boldogtalanok és állandóan csak veszekednek és semmi nem jó. Aztán ha végre szakítanak, onnantól látszik, hogy sokkal felszabadultabbak, vidámabbak, nyitottak az új kapcsolatokra. Tehát épp annak örülök, hogy nekik jobb lett!

Akik párkapcsolatban boldogok, azok nem szakítanak, tehát az ő szakításukban nem is tudnám örömöm lelni, mert nem létezik...

2017. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!