Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha irigylem kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha irigylem kicsit az eltartott nőket?

Figyelt kérdés

Mármint, nem is annyira az eltartottakat, hanem akik megengedhetnék maguknak akár, hogy eltartottak legyenek.

Pl mindkettejüknek van munkája, de a férfi keres annyit, hogy ha a nő úgy döntene, most elmegy szülni, vagy most fél évet pihen otthon és önmegvalósít, vagy beiratkozik egy tanfolyamra, akkor az nem vezetne anyagi gondokhoz.


2017. nov. 26. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Az irigység sose normális!

Keress akkor olyan férfi, ha már ez az életed legnagyobb problémája.


Legyél te is eltartott, de akkor valamit adnod is kéne cserébe, ha már elvárod, hogy eltartsanak.


Szánalmas vagy!

2017. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Én régen mindig azt hangoztattam, hogy nekem nem kell férfi, aki eltart, okos, szorgos lány voltam mindig is, meg tudom teremteni magamnak is a jólétet. Aztán, mikor ízelítőt kaptam az eltartott világból, rájöttem, hogy ez a legjobb dolog. Dolgozok én is, nem vagyok ráutalva másra, de közben meg bármit megkaphatok a barátomtól, ami csak tetszik, elvisz éttermekbe, nyaralni...azt hittem, ez megalázó dolog, de épp ellenkezőleg. Keress te is ilyen pasit és kész. De persze ezért cserébe általában elég jól is kell kinézni.
2017. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első kicsit erős a válaszod. Normálisan nem lehet leírni? Inkább ez a szánalmas. Kérdező, nem vagyunk egyformák keress te is egy ilyen férfit ha ezt szeretnéd, ettől még nem leszel rossz ember. Én ezért nem nézek le senkit, ez mindenkinek a maga dolga.
2017. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális. Bennem is van egy pici, ilyen "bárcsak ne szorult volna belém ilyen empátia a párom felé" xD

Mert lássuk be. Értelmes ember, még ha lehetősége van, vagy úgy hozza a sors akkor sem hagyja magát, hogy eltartott legyen. Amíg a párja dolgozik kitakarít vagy besegít valahogy mert nem engedi a lelkiismerete.

2017. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%

Szóval ti az alapján kerestek párt hogy el tud e tartani titeket hogy ne kelljen dolgoznotok?

Kíváncsi lennék mit szólnátok ahhoz, ha a férfi mondaná azt nektek hogy ti tartsátok el őt, ő meg majd adja a farkát a kapcsolatba meg a testét és kész.

Nincs semmi gond ha a férfi el tud tartani, de az hogy már ezt keresitek csak egy kapcsolatban, és nem a szerelmet, akkor ingyenélő férgek vagytok inkább.

2017. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5, Igen? És a férfi majd főz, mos, takarít, ügyeket intéz, bevásárol kettőnkre?

Nálunk volt, hogy a páromnak nem, vagy csak kevés bevétele volt. Nem tartottam ingyenélő féregnek emiatt.

De jó, hogy ha egy nő teszi, akkor ő már az...

2017. nov. 26. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5-nek csak szimplán savanyú a szőlő, hogy nem született nőnek. Pont azért szúrja ez a szemét, mert legszívesebben ő is ezt tenné.
2017. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a párom elég jól keres, nem is kellett volna sosem dolgoznom. Én magam miatt szeretek dolgozni, elég ciki tőle kérni pénzt ha pl.neki akarok karacsonyra ajándékot venni. :D bár közös kasszán vagyunk, de én ragaszkodtam ahhoz, hogy amíg tudok addig dolgozzak.

Fél évig voltam munkanélküli amikor megszűnt a munkahelyem és 100x annyi dolgom volt. Elmentem bevásárolni, főztem, mostam, takarítottam, rohangáltam ügyet intézni stb. :D

Irigykedni meg nem kell senkire, mindenkinek megvan a saját maga baja...

2017. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!