Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után, ez mit jelenthe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, ez mit jelenthet nála?

Figyelt kérdés

Csütörtökön meggondolatlanul szakítottam a barátommal. Kiderült hogy gyermeket várok, amit ő nem akar és, hogy sehogy se támogat. Nekem ez rosszul esett. Nagyon megbántottam a döntésemmel, látom is rajta. A szakítás után pár órával olyanokat írt, amik pont az ellenkezője a mondott dolgainak. Rettenetesen megbántam, amit tettem. Szeretem és szeretnék még egy esélyt!

Azt se értem, hogy ugye együtt élünk és az elmúlt 2 napban összebújva aludtunk. Az éjjel szex is volt, csók semmi, mondván, hogy ehhez idő kell. Reggel megkérdeztem tőle, hogy akkor most mi van, kapok e esélyt, de nem válaszolt rá, csak annyit, hogy ez egy szimpla szex volt, a problémák attól még valósak. Ok, ez tény! De amióta elment dolgozni, folyamatosan ír, ha van ideje, ha meg nem írok vissza jön a következő.

Mit kéne tennem most? Tanácstalan vagyok. 24L 23F


2017. nov. 26. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vállalja a gyereket, de szexre jó vagy? Csók nélkül, csak szex, szakítás után? Ne hagyd már magadat ennyire megalázni!! Te kérsz esélyt?? Ne Te kússzál már egy ilyen féreg után!!
2017. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vetesd el. Szakíts. És többet ne állj le hasonló férfival.
2017. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár kicsi rá az esélyed keress egy pasit aki a gyerekkel együtt elfogad a terhesség alatt meletted van lelkileg támogat miután megszületik a gyerek őt fogja apjanak tekinteni...alacsony erre az esély de magasabb mint a pároddal rendbehozni mindent!
2017. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!