Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után leszek túl az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után leszek túl az első szerelmemen?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottam a barátommal, akivel 4 évig együtt voltunk, igaz csak távkapcsolatban. Nagyon szerettem, életem nagy szerelme volt. Sajnos, ő nem viszonozta az érzéseimet, illetve csalódtam benne és az utóbbi miatt lett vége a kapcsolatunknak. Még mindig nagyon hiányzok. Szinte mindennap gondolok rá. Meddig fog tartani ez az érzés? Mikor fogok készen állni egy új szerelem befogadására? 26 l

2017. nov. 26. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni.
2017. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Isten tudja.

Lehet hetek/hónapok/évek.

2017. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat inkább csak képzelt kapcsolat ugyan, de ha normális kapcsolatból indulunk ki, akkor pár hónap gyakran a kilábalás. De éha a kapcsolat fele, tehát akár 2 év is lehet. De olyat is hallottam, akinek akinek kábé ugyanannyi mint a kapcsolat hossza. Ennek 4 évnél meg távkapcsolatnál nincs esélye, úgyhogy inkább a pár hónap - 2 év időtartamot várhatsz.
2017. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig eszembe jut néha, pedig 15 éve volt.
2017. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 7-8 évig tartott.

Még azóta is szoktam rá gondolni néha...


Ha igazán szerelmes voltál belé, úgy hogy a torkodban dobogott a szíved, vagy épp olyan erősen mit aki attól tart, hogy mindjárt megáll, akkor sokáig fog tartani.


Én tényleg úgy éreztem, mintha lázas lennék a szerelemtől... szó szerint, a lázhoz tudnám a legjobban hasonlítani.


De ez a 7-8 év úgy értendő, hogy ebben az intervallumban ahányszor rá gondoltam -ránk gondoltam- ugyanígy megvolt ez az érzés.

Mint mikor hirtelen felállsz 10perc guggolás után.


Utána következő években meg egyre inkább kezdett elmúlni.

Talán az is közrejátszott, hogy időközben megházasodott és gyermeke született.

Nem mindig tudtam, hogy mi van vele, de így az idő és ezen dolog hatására kezdett elmúlni lassan.


Remélem te gyorsabban túl tetted magad rajta.

7-8 éven át ez a keserédes érzés kicsit megterheli az embert :D

2022. okt. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!