Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam, hogy hazudik-e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy hazudik-e?

Figyelt kérdés
Azt mondják a szem mindent elárul. De én nem tudok szemekből olvasni. Egyszerűen nem tudom elhinno, hogy tényleg komolyan gondolja. Még nem volt szex. Mennyi idő után bíztatok meg a párotokban? Hogyan ismerhetem fel a sumák férfit? Köztudott, hogy aki igazat mondd az mélyen a szemedbe néz, stb. Ezzekkel a csaló is tisztában van, tehát úgy viselkedik, hogy az tényleg hihető legyen. De azért csak van valami amivel le lehet őket leplezni?!
2017. nov. 26. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit állít, amit nem vagy nehezen tudsz elhinni?
2017. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Részleteket meg tudnál osztani?
2017. nov. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A hazudozók leleplezése nem könnyű, ill. sokszor nem könnyű. Máskor meg könnyű. Kell hozzá egy kis tapasztalat meg emberismeret, némi iq sem árt.
2017. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Én azt olvastam, hogy az néz mélyen a szemedbe, aki hazudik, mert figyeli, hogy elhiszed-e. Ezek alapján sok sikert :D
2017. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt mondja szeret. Két hónapja vagyunk együtt, első kapcsolatom és valamiért úgy érzem sunyi alak. Pedig csak jókat tudok mondani róla... Nem véletlen vagy csak túlreagálom?
2017. nov. 26. 23:22
 6/16 anonim ***** válasza:
De miből érzed? Egykorúak vagytok? Kis háttérsztori?
2017. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
En 20 ő 30. Vagy nagyon ügyesen csinálja (figyelmes, odaadó, stb) egyszer összekaptunk de azt is higgadtan megbeszéltük. feleslegesen aggódom?
2017. nov. 26. 23:44
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értjük egyelőre, hogy miért érzed sunyinak. Próbáljad ezt leírni. Ez lenne a lényeg.
2017. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Én azt nem értem ha csak jókat tudsz mondani róla, miért nem azokra a jó dolgokra koncentrálsz? Ha keresed másban a hibát, sunyiságot egy idő után találsz persze. De kérdezem, hogy kell keresni a negatívumot, vagy a jó dolgokra jobb koncentrálni és élvezni azt?
2017. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha tudnám az okát akkor nem kérdeznék. Ez az, hogy én sem tudom miért érzem ezt. Mint amikor megszólal bennetek a "vészcsengő". Ez az érzés nincs meg?!
2017. nov. 27. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!