Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi értelme van lelki támaszt nyújtani egy házasságban élő férfinek?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,akinek felesége,gyerekei vannak.Vannak időszakok,mikor lelkileg ő padlón van,gondolom átgondolja az egész életét,mit nem kellett volna,mit kellett volna másképp,rádöbben hogy ez a családi mizéria nem hiányzott neki.Valamilyen támaszt vár tőlem,minden értelemben.Viszont én úgy vagyok vele,hogy engem senki ne használjon pótléknak,nem leszek asszisztens egy házasság helyre hozatalában,miközben elvileg egy szeretői státusz ezt jelentené.Mit mondjak neki,ami nem sértő annyira ,húzzon a feleségéhez,rendezze le ott a dolgokat,vagy mit ?
2017. nov. 27. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen ezt nyugodtan mondd neki. ne tőled várjon már támogatást.
2017. nov. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Másol>Beilleszt>Elküld. Jól lesz ez.
2017. nov. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pont ezért tart szeretőt hogy legyen kinek kiöntenie a lelkét. Viszont a házassági problémákra rohadtul nem az a megoldás hogy máshova dugdossa a farkát. Ezt nekik kettejüknek kell rendbehozni, vagy ha nem lehet akkor váljon el, úgysem gerinces dolog amit csinál.
2017. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad. :)
2017. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez mintha a férjemről és az új nőjéről szólna..minden egybe illik.
2017. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös,persze ,pont te leszel az,úgy tudom most délelőtt ráérsz...
2017. nov. 27. 10:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Most akkor kúrogat is téged, vagy csak a lelki szemetese vagy?
2017. nov. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ő azt akarja, hogy a szeretője legyél, legyen kivel dugni és kire zúdítani a problémáit.

Ez neked nem sértő? Miért érdekel téged az, hogy megbántódik-e vagy sem?


"Figyi, nem akarok szerető lenni, és sem időm sem kedvem a problémáiddal foglalkozni."

2017. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ne aggódj azon, hogy megsérted. Amit művel az sokkal inkább sértő. Jó lesz a "húzzál haza a feleségedet fáraszd"
2017. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Értelme akkor van, ha szerinted csak lelki szemetesládának használ, de te nem akarsz szerető lenni, egyéb esetben vagy mentse ő meg a házasságát vagy lépjen, ha menthetetlen, de ne te legyél a válóok, mint a férjem esetében.


5-ös, majdnem lehetett volna az én férjem is, csak neki már a szeretője a barátnője, mert mi elköltöztünk és már válófélben vagyunk.

2017. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!