Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is van ilyen?

Figyelt kérdés
3 éve élünk együtt és a párom azzal állt elő, hogy elmennének 2 férfi rokonnal wellnessre úgynevezett férfinapot tartani péntektől-vasárnapig. A neten keresnek wellnesbe szállást valamerre az országba. Ti mit szólnátok ilyenhez? Nekem ő előtte volt egy 10 éves kapcsolatom de sose ment el az akkori párom nélkülem wellnesre.
2017. nov. 27. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá. A barátnőmek 24 éve házasok, minden évben mennek pár napot külön a barátaikkal valahova
2017. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha megteheti bárki ezt egy párkapcsolatban.
2017. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én elfogadnám, néha kell egy kis barátokkal töltött idő.
2017. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Ez emberfüggő, nem kapcsolatfüggő. Vannak olyan emberek, akiknek erre igényük van és olyanok is, akik csak a párjukkal mozdulnak ki. Egyikkel sincs semmi probléma. Legalábbis addig, amíg ez nem okoz gondot a párkapcsolatukban.
2017. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én férjem is van, hogy tart a külföldre költözött barátjával egy-egy kanos hétvégét, kiutazik hozzá, mennek sörözni, szórakozni, ha többen mennek, akkor kirándulnak. Miért lenne ez baj? Én is szoktam külön menni, igaz, nekem nincs külföldön barátom, én a munkaútjaimat szoktam egy kis kirándulással felturbózni akkor is, ha a férjem nem tud elkísérni. Szerintem nincs ezzel semmi baj, ha mindkét fél jónak gondolja, és élvezi.
2017. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akinek van erre igénye, az miért ne tehetné meg? Nálunk nincs ilyen. Nem vagyunk oda az utazgatásért, nyaralni sem járunk. Ha mennénk is valahová, együtt mennénk. De inkább csak pár órás csavargós közös programjaink vannak, nem alszunk máshol.


Annyit még hozzátennék, hogy welness /férfinap?. A pasik inkább kocsmázni szoktak , vagy haverokkal lógni, nem welnessbe járni. Nekem maga a program jellege fura, de lehet nekik nem:)

2017. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!