Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátom egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom egy lánnyal. Elmondjam a lány pasijának, vagy az szarkavarás lenne?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mondd el. Ha nem akarod felfedni magad, akkor kamuprofillal vagy valamilyen mas rejtett uton kozold vele.
2017. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szemétség lenne, talán bosszúból.
2017. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne szemétség? Megérdemli szerencsétlen, hogy tudjon róla.
2017. dec. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Inkább feküdj le a lány pasijával!
2017. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenféleképpen mondd el. Én örülnék a srác helyében, ha nem lennék megvezetve és elmondaná
2017. dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Névtelen levélben,igen.
2017. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen el kell mondanod az az igazságos.
2017. dec. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Névtelen levél, kamuprofil? Na, az valóban csak szarkavarás, ha a pasi bízik a barátnőjében, el sem olvassa. Vagy vállalja fel magát a csaj, vagy hagyja a francba. Egyébként nekem ezzel a mondjuk el a másik félnek hozzáállással az a bajom ami a metoo-val is. Bármilyen sértett csaj vagy pasi bekavarhat így bárkinek, arc nélkül értesíti a partnert, hogy megcsalják és ezzel bogarat ültet más fülébe és meggyengíthet, tönkre vághat egy kapcsolatot. Értem én hogy itt valós megcsalás van, de akkor is, ha nem vállalja fel az arcát és a konkrét nevet hogy kivel, akkor csak szarkavarás.
2017. dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem zárnám a szívembe a hírhozót. De ha valamilyen bizonyítéka is van, hogy figyelj itt egy chat beszélgetés, sms, képek, adott dátum s nézzek utánna legalább tudnám a dolgot még ha fáj is.
2017. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
3, mert ez amolyan spicliskedés, más életében súlyosan beavatkozva. Nemrég fel is tett itt valaki egy kérdés,t hogy miért nem mondja el senki a megcsalást az ismerősének, ha tud róla. Akkor érthető, ha a lánynak akarsz rosszat ezzel.
2017. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!