Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az létezik, hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az létezik, hogy nem tudok újra szeretni?

Figyelt kérdés

Egész éjszaka valamiért ezen gondolkoztam, mert nem tudtam aludni, vagy talán ezért nem tudtam aludni.


Volt már nagyon jó párkapcsolatom is két évig gimiben, de a legutolsó 20 éves koromban pokollá vált, számomra. Akkor is nagyon szerelmes voltam, de átvert, megvezetett, minden úgy tűnt talán életem szerelme, megtaláltam, tökéletes volt. Majd megalázott a lány, megcsalt, elhagyott egy másik férfiért, inkább fiúért.


Azóta eltelt több mint két év. Egyszerűen úgy nem tetszik senki, hogy szerelmes legyek. Valamit elveszthettem akkor. Sok aranyos, mondhatni tökéletes lánnyal találkoztam, találkozok, de sosem érzek semmit. Próbálkoztam lányoknál, akik tetszettek jobban, de tetszésen kívül és szexuális vonzalmon kívül más nem igazán kelt életre bennem újra. Így egy-két hét, pár kalandos éjszaka után mindig elbúcsúzok, mert nem megy.


Volt aki igazán ki akart ebből rángatni és szeretni igazán, de inkább csak megutáltam az ő hibáján kívül, mert szeretni próbált.


Létezik az, hogy az akkori hatalmas csalódásom miatt elvesztettem ezt az érzést örökre? Visszatérhet ez még? Úgy érzem, hogy nagyon hiányzik, hogy szeressek valakit, ne csak engem szeressenek, ami persze jó érzés, de így nem az igazi. Viszonozni szeretném végre valakinek.


Tudom, van még időm, ne legyek türelmetlen, de egyre jobban aggaszt, az elmúlt pár hétben különösen, ez a kérdés a fejemben.



2017. dec. 3. 12:40
 1/4 anonim válasza:
Persze hogy fogsz még csak meg kel találni hozzá azt. Személyt akivel ki fog alakulni! Bármikor meg ismerhetsz valakit aki meg adja a szikrát hozzá.
2017. dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vissza térhet. Próbálj céltudatosan keresni. Tedd fel a kérdést, hogy milyen lányra van szükséged és mik a vágyaid? De sose lehet tudni. Lehet ott a közeledben csak még nem találkoztatok.
2017. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Átgondolva, két év alatt 7 lányt dobtam ki emiatt, pedig ők szerették volna komolyabban a dolgot látszólag. Senkinek nem tudtam megadni azt amire vágyott. Lelkiekben. Illetve nekem sem hozott senki olyasfajta boldogságot.


Három kapcsolatom volt eddig, mindegyik lány különböző volt. Így fogalmam sincs mi az ideálom, ezért céltudatosan nem is tudok keresni, csak a vágyaim alapján. Az meg lássuk be nehéz, hogy pont olyat találjak.


Sok mindenki értem összetenné a két kezét. De én valamiért se magamért, se másért nem tudom azóta.


Félreértés ne essék. Kiegyensúlyozott, boldog életem van, ha nem vesszük figyelembe ezt. Szexelni akárkivel tudok szinte, aki megtetszik, de ez nekem már nagyon kevés. Főleg, hogy nem szeretkezésnek nevezhetem. Főleg, hogy nem ezt keresem.


Elátkozva érzem magam. :D Ürességet érzek csak itt bent.

2017. dec. 3. 14:59
 4/4 A kérdező kommentje:

Hehe, a sors iróniája, hogy találkoztam újévi bulin egy lánnyal, aki ,, When I was dead, you gave me new life " érzést hozta el nekem. Életre keltett.


Természetesen nem lett belőle semmi. De ez már nem miattam, ő nem szeretne kapcsolatot, se velem, se mással egy jó darabig, hiába próbáltam meg mindent eddig. Úgy érzem akkor szerelmes lettem, annyira boldog vagyok, hogy legalább fájdalmat érezhetek újra. :D


Legalább legközelebb már nem egy jégszobor leszek, mert felolvasztott az a lány, mással is hátha más lesz a jövőben.

2018. jan. 22. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!