Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit tennél, hogy kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél, hogy kevesebb "kakukkfióka" gyerkőc legyen?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam, hogy a magyar apukák több mint 25%-a nem is igazi apuka, csak elhitették velük. Ez azért elég durva tény. Én biztos nagyon ledöbbennék, ha kiderülne, hogy nem is a saját gyerekem akit évekig annak hittem. Mi volna a megoldás erre szerintetek? Ti ismertek ilyen konkrét esetet?

2017. dec. 3. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Olyan feleseget kell keresni akiben nem jart a fel varos. Oke, nem sok ilyen van de azert lehet talalni.
2017. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Tudományos magazinok (ÉT és Nat Geo)szerint az egész emberiségre vonatkoztatott kakukkfióka gyerkőcök aránya mintegy 7%.


Nem kell minden bulvárt komolyan venni.

2017. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 A NAT GEO is 20-30%-ról ír világszinten. Ezt a 7%-ot nem tudom hogyan álmodtad meg.
2017. dec. 3. 17:12
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell\nem szabad gyereket vállalni.
2017. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Köttesd el magad, elötte tetess el, hogy legyen vérszerinti gyereked, azt az asszonnyal majd akkor lesz saját gyerek ha beületik neki. Amúgy meg azonnal kijönne, ha paliravenne.

Problem solved

2017. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
jaj mennyetek már f..omba ezzel a szrsággal....
2017. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Engem amúgy baromira nem érdekel, hogy más nem a saját gyerekét neveli, és az sem hogy apuka meg hány felé potyogtatott gyerekeket. Én ismerem a párom, ő is engem. A többi nem érdekel. Javaslom neked is, nem neked kell megoldani a világ problmáit.
2017. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Már akkor is kevesebb lenne, ha a pasik nem dugnának félre. Nem kell mindenért csak a nőket hibáztatni.

A 25% pedig biztos, hogy nem igaz.

2017. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező, megneveznéd a forrásaidat?


[link]

mondjuk ez nem egy tudományos szakcikk, de kiindulásnak jó


[link]

ez már kicsit közelebb visz ahhoz, hogy fogalmad legyen, bár csak nyugat-európaiak az adatok, de longitudinális kutatást foglal össze


táblázatos összefoglalás, ha vizuális típus vagy, kitekintéssel más kultúrákra:

[link]


[link]

javaslom, kukkants bele további információkért az idézett művekbe.


Mondtam az elején, hogy nem kell a bulvár híreknek bedőlni, igaz? A kritikai gondolkodás nem hátrány.

2017. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván csak olyan esetekben tudnak statisztikát készíteni ahol volt apasági teszt. És mivel ilyet többnyire csak gyanú esetén szoktak kérni, az adatok nem igazán mérvadóak.


Amúgy meg semmit nem tennék, mert én nem csalom meg a páromat és ő sem engem. Az egyetlen gyerekünk az apjának szinte klónja, apasági teszt nélkül is egyértelmű, hogy az övé. Ezért válás esetén sem kérnek sokan tesztet. A legtöbb szülő pontosan érzi, hogy az övé a gyerek. Neked inkább a magad dolgával kéne törődni és olyan társat választani akiben megbízol és nem csak a farkad után menni. És olyan társnak lenni, aki megadja a párjának amire annak szüksége van. Ennyi a titok.

2017. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!