Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valjam be?

Figyelt kérdés
Döntéskeptelen vagyok abban a kérdésben, hogy valjam e be új barátomnak,hogy kicsit több kalandom volt a múltban ? most jól alakuló kapcsolat ez,kicsit távol lakunk egymástól,de össze akarunk költözni. Semmit tehát nem tud rólam ezen a téren,tehát kezdjek nála tiszta lappal,vagy hallgassák..

2017. dec. 3. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem akarod hogy ez is egy strigula legyen a noteszben akkor légy hozzá őszinte. Nem kell feleslegesen fecsegni de NE HAZUDJ. Én a kapcsolat bármelyik szakaszában dobnám a párom ha megtudnám hogy hazudott bármilyen témában.

Új kapcsolatot legjobb tiszta lappal kezdeni, ha hazudsz úgyis kiderül előbb-utóbb

2017. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Az elsőhöz még hozzátenném a lelkiismeret kérdését. Sok apró kis dolog nagyon tudja nyomni az embert. Az igazság szabaddá tesz. És ha magadban sem bízol meg, akkor hogyan bízol meg majd benne? Hiszen hasonló hasonlót vonz általában. Ha te hazudsz kis dolgokban, akkor nem lesz benned gyanakvás mindig a másikkal szemben?
2017. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem biztos, hogy a legjobb ötlet lenne elmondani, és ezzel felbolygatni a dolgot, és fölöslegesen vitát szülni :/

Meg az a múltban volt, fölösleges felhozni, most ami a jelenben van az a fontos, hogy őt szereted, és ennyi :)

2017. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem köll feszegetni azt a pofonos ládát.


Ha kiváncsi rá, majd legfeljebb rákérdez.

2017. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,ha magadért szeret téged akkor elfogad így ahogy vagy. Múlttal,jelennel együtt.
2017. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szóba jön, akkor mondd el.

Amúgy ez a múlt. Más lenne, ha mellette lettek volna kalandjaid.


22/N

2017. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van aki nem jönne össze egy nővel úgy hogy ha az 30 évesen a negyvenedik férfin van túl. Ha az később kiderül annak szakítás lesz a vége és mindkettőnek fájni fog.

Az őszinteség mindig kifizetődik és a hallgatással is becsapod.

2017. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha szóba kerül, akkor ne hazudj, mondd el.

De most így random szerintem nem kell felhozni. Te tudod, hogy neki hány partnere volt korábban?

Lehet ő sem büszkélkedne vele, én nem feszegetném a témát.

Az a múlt, azelőtt, hogy megismertétek volna egymást. Nem tartozol elszámolással szerintem, de ha téma lesz légy őszinte!

2017. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Magadtól nem kell felhozd a témát, vagy oda tereld beszélgetés menetét. Ha neki ez nagyon számít, akkor biztosan rákérdez majd... s akkor őszintén mondd el neki szerintem.


28L

2017. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!