Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok, ha a párotok ilyet mondana?

Figyelt kérdés

Szeretkezés után nem sokkal összebújva néztük a celeb vagyok ments ki innen című műsort, mikor a párom tett egy ilyen megjegyzést: Ennek az Andikának tényleg jó alakja van!

És az érdekes, hogy tudom, hogy velem is meg van elégedve, hasonló alkatú vagyok én is, de hirtelen iszonyatosan szíven szúrt ez a mondat és nagyon rosszul esett. Ti hogyan reagálnátok erre? Vagy mondanátok bármit is? Vagy néha belefér az ilyen?

Leginkább lányok/nők válaszát várnám.


2017. dec. 3. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ebben semmi extra, te is megnézed a pasikat nem?
2017. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Én, inkább a szeretkezésről is lemondanák, ha utána ilyen műsort kéne néznem.
2017. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Az, hogy más nőknek is jó alakja van, nem jelenti azt, hogy neked nincs jó alakod, és nem fog téged kevésbé szeretni a barátod azért, mert ilyet mond. Nyilván észre fog venni más nőt, férfiből van, ezt nem tudod kioltani belőle.

Ha ezt kimondja, akkor kimondja. Ha nem mondja ki, akkor is pontosan ugyan ezt fogja gondolni.

Nem kell ebből nagy ügyet csinálni, veled szexel, veled jár együtt.

És gondolom azért te is észreveszel más pasit, akkor is, ha nem mondod neki. :)

21/L

2017. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem semmi rossz nincs abban amit mondott.
2017. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, biztos akkor csak én veszem nagyon magamra. Elég kevés önbizalommal rendelkezem sajnos, szerintem ezért esik nekem rosszul. De akkor próbálok ezen változtatni :)
2017. dec. 3. 20:36
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem reagálnék sehogy, mert nem kattognék ezen.
2017. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Ha ez megnyugtat, legalább 72 pózban is elképzelte mire kimondta.


Egyébként túlreagálod.

2017. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is rosszul esne, elég érzéketlen megnyilvánilás.
2017. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Aki ezt a műsort nézi, annál nem kéne meglepődnöd semmin ;)
2017. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Éron91 ***** válasza:
38%
Legközelebbi szexnél kicsit készülj valami extrával és hozd életed formáját majd utána viccesen szólj be neki,hogy na ilyet az az Andi nem biztos hogy képes lenne...ezzel az erejét is elveszed főleg olyan felfokozott állapotban lesz hogy ha viccesen mondod szerintem elveszed az erejét. Később meg elmondhatnád neki hogy nincs baj azzal ha 1-2nőt észrevesz meg stb,de ha már őket megdicséri azért jólenne ha téged sokkal többszőr megdicsérne hiszen ha neked dicséri a tvben szereplő tyúkot azzal nem ér el semmit,de ha téged dícsér akkor az még neked is jólesik...de amúgy a probléma a palik 150%ánál előfordul és ezt paliként mondom. 1etlen egyszer nem vettem észre nőket a környékemen kb másfél évig amikor életem szerelmével voltam. előtte és utána is "mazsoláztam"
2017. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!