Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nos, a párom nagyon sértődékeny. A legapróbb dolgokon is összeveszik velem, engem hibáztat stb.

Most valahogy elkezdett kialakulni rajtam a pánikbetegség, ebbe nem megyek bele, értitek..

.. és a barátom, kb leszarja, ugyan úgy bánik velem, mikor minden egyes napom rosszul tellik..járok pszichologushoz, és igyekszem ezen túllendülni, de a barátom nem támogat..most pl már 3 napja nem áll velem szóba amiért nem tudtam neki időbe válaszolni mert szarakodott a facebook..

és nagyon szar hogy nincs velem, hogy tamogasson, nem is akar velem találkozni, mert folyton valamin megsértődik. Vagy azon h nem kísérem el a buszamegállóba mert szarul vagyok, vagy azon h nem megyek el vele az egyetemre órára (mikor nem is jarok arra a szakra)

és ilyeneken megsertodik.

A masik meg, hogy azt hiszem szerelmes vagyok a baratjaba. A nyaron is tobbszor mondta a baratja, hogy keressek neki olyan baratnot mint en, jo az illatom, az alakom-es ezek nekem nagyon jol estek, foleg hogy ilyeneket meg a baratom sem mond..

Amikor mondtam neki, hogy nem udvozolhetem ot, mikor talalkozunk mert a baratomnak ez nem tetszik, akkor kioktatta a baratomat h en azt csinalok amit akarok..es azota mindig megolel ha osszefutunk..

Mi errol a velemenyetek?


2017. dec. 4. 00:52
 1/7 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, bocsi ez lemaradt.

Ne haragudjatok ha zavar, hogy nem tettem mindenhova ékezetet, próbáltam rá odafigyelni, de túlságosan belemerültem az írásba.🙁

2017. dec. 4. 00:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, én nem lennék együtt ilyen emberrel. Miért nem tud megértő lenni, ha szeret? Miért nem dicsér egyszer sem, ha szeret? Korábban sem tette?

A többi f_szsága is elég kiábrándító. Képzeld el, hogy ha egy életet kéne vele leélni... Azt mondanám, hogy inkább próbáld meg a barátjával, sokkal normálisabbnak tűnik. Csak nem tudom, hogy ez mennyire lehetséges opció, elvégre ott maradna ( már ha ott maradna ) az ismeretségi körbe stb... bár lehet le lehetne szarni ezt a részét. :)


23/f

2017. dec. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elég tisza sor, nem tesz neked jót, hogy együtt vagy a jelenlegi barátoddal. Te érzed, hogy mennyi van még ebben a kapcsolatban, de szerintem a legkisebb minimum az lenne, hogy legalábbis semlegesen és kicsit támogatóan kezeli a helyzetedet, nemhogy még meg is nehezíti. Ha meg a barátja tetszik, akkor meg tényleg nem kell együtt lennetek. Te tudod, hogy milyen kapcsolatban vannak, és lehet-e esélyed a barátjánál, ha szakítotok.


A pánikbetegség leküzdéséhez pedig sok erőt és kitartást, nekem csak egyszer volt pánikrohamom, de el sem tudom képzelni, hogy min megy keresztül az, akinél rendszeresen jelentkezik.

2017. dec. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek, valahol tudtam hogy ez így van, amit leirtatok, csak vagytam a megerositesre..

az a problemam h ugy erzem h nagyon szeretem mindezek ellenere, es h mi lesz ha nem talalok jobb ferfit, es ot elengedtem..de lehet csak azert gondolom igy mert o az elso baratom.

A kapcsolatunk elejen nem volt ilyen, beismerte ha hibazott, es ez tetszett benne, dicsert..stb

De mostmar egyaltalan nem, ugy erzem magam mint egy ertektelen targy.

A baratja meg nem tudom h ugyan ugy erez-e irantam valamit mint en o iranta. (bar mostmar nem beszelnek a baratommal, mert a baratom o ra is megsertodott, mert leszolta az edzestervet lol)

Kedves Utolsó! Köszönöm, hát egy biztos, már nagyon bealafáradtam a "küzdelembe" és úgy érzem egyre csak rosszabb, de idővel remélem minden rendbejön és majd erőssé tesz ez az egész. ☺

2017. dec. 4. 01:22
 5/7 anonim ***** válasza:

A hapsi hagyd ott a srácot meg jelen állapotodban kímélő meg magadtól, előbb gyógyulj meg. Ha annyira oda van érted, bizonyára megvár. Ha nem, akkor sem egy tahóval vagy aki mélyebbre ás és helyre is jöttél. Win-win

31/f

2017. dec. 4. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem normális, ami köztetek történik. Hagyd ott, szedd össze magad, aztán majd lesz másik... mondjuk a barátod barátja.
2017. dec. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, ilyen szarrago nyomorultakat mindenhol tudsz talalni. Most mar csak azt kene megtanulnod, hogy kiszurd oket.
2017. dec. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!